Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Seedorf by se měl vrátit na fotbalovou scénu, angažovat jej chce třetiligový Oldham

Ostatní - Seedorf by se měl vrátit na fotbalovou scénu, angažovat jej chce třetiligový Oldham

Seedorf by se měl vrátit na fotbalovou scénu, angažovat jej chce třetiligový Oldham © zimbio.com - Clarence Seedorf během utkání Realu Madrid.

0

Líbilo se

29.09. - Clarence Seedorf prožil dosud dvě trenérské štace, v roce 2014 vedl AC Milán a o dva roky později se objevil v Číně. Nyní by se k trénování mohl vrátit, o jeho služby má zájem Oldham Athletic, který je od pondělí bez svého manažera.

Clarence Seedorf ukončil aktivní fotbalovou kariéru v roce 2014 v brazilském Botafogu, hned vzápětí se stal novým trenérem milánského AC.

Příliš úspěšný ovšem nebyl a po čtyřech měsících jej nahradil Filippo Inzaghi. Podobnou situaci zažil i o dva roky později, kdy převzal čínský klub Shenzhen F.C.. U něj vydržel bez dvou dnů pět měsíců, poté Seedorfa nahradil Sven-Göran Eriksson.

Po krátké pauze by se ale Seedorf mohl k trénování vrátit, podle informací webu talkSPORT o něj stojí Oldham Athletic, tedy třetiligový anglický celek.

U něj v pondělí skončil manažer John Sheridan, jelikož Oldham byl v té chvíli na poslední pozici. Zlepšení přišlo v rámci vloženého kola, kdy Oldham doma porazil Peterborough 3:2 a dostal se na předposlední příčku. Vedení nyní začalo se Seedorfem jednat a rozhodnuto by mohlo být už do konce tohoto týdne.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ta jeho bomba z půlky hřiště za Real... a jeho koňský stehna.
https://youtu.be/imsdWQGgYcI

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články