Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Po přiznání kapitána Bochumi odvolal rozhodčí penaltu

Ostatní - Po přiznání kapitána Bochumi odvolal rozhodčí penaltu

Po přiznání kapitána Bochumi odvolal rozhodčí penaltu © Polskatimes - Felix Bastians

0

Líbilo se

11.09. - Neobvyklý projev fair play se odehrál v utkání druhé německé fotbalové ligy mezi Darmstadtem a Bochumí. V 63. minutě rozhodčí nařídil a poté odvolal penaltu poté, co kapitán Bochumi Felix Bastians upadl za nepříznivého stavu 0:1 v pokutovém území. Když se na něj sesypali hráči Darmstadtu, zeptal se rozhodčí hostujícího hráče na předchozí incident a Bastians přiznal, že spadl ze setrvačnosti a ke kontaktu se soupeřem nedošlo.

"Rozhodčí se mě zeptal, jestli se mě protihráč dotkl, což se nestalo. Tak jsem mu řekl, že k žádnému kontaktu nedošlo, a on správně penaltu odvolal," prohlásil Bastians po utkání.

"Hluboce před ním smekám, to se v profesionálním fotbalu jen tak nevidí," uvedl kouč domácích Torsten Frings. "Nenařizuji hráčům, aby se rozhodčím ke všemu přiznávali, ale jsou to dospělí lidé a měli by ukázat, že mají charakter. Většina by něco podobného udělala za rozhodnutého stavu, ale ne v této situaci," dodal trenér Bochumi Ismail Atalan.

"I v tvrdém světě profesionálního fotbalu bychom se měli snažit chovat co možná nejčestněji. Vůbec mě nenapadlo, že bych zalhal," řekl Bastians, jehož tým nakonec vyhrál 2:1. "Kdyby se mě ale rozhodčí nezeptal, klidně bych penaltu kopnul," dodal.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kadim - 11.09. Odpovědět

Snad to viděl Neuer, vrchní nepřiznavač... Smajlík 4

Kadim
COKO - 11.09. Odpovědět

Druhá německá liga...přiznal bys to ve finále MS když by tvůj tým např. tekl 1-0? Pochybuju...to jsou jen takové kecy a když by v takové situaci došlo tak by se každý zachoval ve prospěch svého týmu.

COKO
COKO - 11.09. Odpovědět

Tím samozřejmě neobhajuju simulace Smajlík 2 možná to tak blbě vyznělo. Ale zkrátka myslím si že v zápasech kde o nic nejde jsou všichni hrdinové a v zápase kde jde o všechno se takové věci nepřiznávají, alespon jsem nic takového neviděl.

COKO
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články