Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Soutěžte o voucher v hodnotě 1 500 Kč od e-shopu SportFotbal.cz

Ostatní - Soutěžte o voucher v hodnotě 1 500 Kč od e-shopu SportFotbal.cz

Soutěžte o voucher v hodnotě 1 500 Kč od e-shopu SportFotbal.cz © sportfotbal.cz - SportFotbal.cz

1

Líbilo se

01.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Hledáte obchod, ve kterém nakoupíte vše, co správný fotbalista potřebuje? Tedy od kopaček po tréninkovou výbavu? Zkuste naši soutěž a vyhrajte voucher v hodnotě 1 500 Kč od e-shopu SportFotbal.cz, kde tohle vše najdete. Stačí odpovědět na jednu soutěžní otázku a mít trochu štěstí v následném losování.

Soutěžní otázka zní: V kolika barevných provedeních nabízí e-shop SportFotbal.cz kopačky adidas Nemeziz 17+ 360 Agility FG?

Najít odpověď na SportFotbal.cz

Správnou odpověď odešlete na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "SportFotbal".

Soutěž bude probíhat do 14. září. O den později vylosujeme ze správných odpovědí jednoho výherce, který se může těšit na voucher v hodnotě 1 500 Kč. Výherce informujeme emailem.

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.


SportFotbal.cz - specialista na fotbalový sortiment

Společnost SportFotbal tvoří internetový obchod a největší fotbalová speciálka v České republice. Moderní třípatrová kamenná prodejna v Praze 10 na ulici Voroněžská 28 je rozdělena do jednotlivých sekcí - fanshop, hráčská, klubová, dětská a brankářské sekce.


Ve SportFotbalu si přijde na své každý fotbalový nadšenec, který touží po kvalitním fotbalovém vybavení. SportFotbal má na výběr z nejnovějších modelů kopaček, míčů, brankářských rukavic a dalších produktů od těch nejkvalitnějších značek, jako jsou Nike, adidas, Puma i Umbro. Má rovněž exkluzivitu na nejlepší holenní chrániče na světě - SAK Project.

Redakce / sportfotbal.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články