Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Alexis Sánchez je zpět a je připraven hrát, řekl Wenger

Ostatní - Alexis Sánchez je zpět a je připraven hrát, řekl Wenger

Alexis Sánchez je zpět a je připraven hrát, řekl Wenger © metro.co.uk - Alexis Sánchez

1

Líbilo se

24.08. - Kolem Alexise Sáncheze se během léta točila řada spekulací. Chilskému hráči na konci sezony končí smlouva v Arsenalu, a proto se mluvilo o tom, zda podepíše nový kontrakt a zůstane, zda odejde nebo za zůstane a za rok odejde zadarmo. Spekulace přiživovalo i to, že Sánchez nebyl v dresu Arsenalu vidět - po Konfederačním poháru měl prodlouženou dovolenou a poté se zranil. Nyní je však zpět.

„Ve všech ohledech vypadá v dobrém rozpoložení a v dobré formě. Vždy byl plně soustředěn na svoji práci v Arsenalu. Nemyslím si, že by se všemožnými spekulacemi nechal rozrušit, velcí hráči jako on jsou na mediální zájem zvyklí,“ řekl Wenger.

„Je soustředěný a šťastný, což znamená, že stále existuje šance, že by mohl prodloužit svoji smlouvu, i když se nám to zatím nepodařilo. Spíše než na smlouvy jednotlivců, se chceme soustředit na fungování týmu jako celku.“

„Na svém návratu na hřiště pracuje velmi tvrdě a vypadá, že bude brzy připravený nastoupit. Ještě se musím rozhodnout, ale myslím, že je připraven hrát.“

Otazník visí i nad budoucností dalšího Wengerova hráče - Alexe Oxlade-Chamberlaina. „Chci, aby Alex zůstal. Je jedním z hráčů, kolem kterých můžeme postavit celý tým. Chci ho přesvědčit, že může být jedním z nositelů hodnot a ikonickým hráčem současného Arsenalu."

„Své nejlepší hráče chci udržet v týmu, to je můj cíl. Investovali jsme čas a peníze na hráče jako je Ox přesvědčili. Věřím, že zůstane. Jsem navýsost spokojen se sílou kádru, přesto máme lehký nadbytek hráčů, kteří čelí příliš vysoké konkurenci."

„Ideou Arsenalu je dávat šanci mladým talentům. Když ale máte v týmu příliš hráčů, ocitáte se ve složité situaci. Máme tři čtyři mladé hráče, kteří si zaslouží šanci.“

S přestupem do Arsenalu byl během léta spojován Thomas Lemar, ofenzivní záložník z Monaka. „Přestupovým jednáním je koncem, protože Monako je zavrhlo. Už přišli o Benjamina Mendyho, Bernarda Silvu a Tiemouého Bakayoka. Nyní se strachují o Mbappého a Fabinha, takže není divu, že další odchody odmítají,“ uzavřel Wenger.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 25.08. Odpovědět

Otázka je za koho! Smajlík 2

DeviI

Jsem zvědavý na spolupráci Sanchez-Lazacette

12players
Reklama
Reklama
Nejnovější články