Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Oxlade-Chamberlain se tento týden sejde s Wengerem, aby vyřešil svoji budoucnost

Ostatní - Oxlade-Chamberlain se tento týden sejde s Wengerem, aby vyřešil svoji budoucnost

Oxlade-Chamberlain se tento týden sejde s Wengerem, aby vyřešil svoji budoucnost © standard.co.uk - Alex Oxlade-Chamberlain

0

Líbilo se

23.08. - Trochu ve stínu Alexise Sáncheze je podobně nejasná budoucnost Alexe Oxlade-Chamberlaina. Anglickému záložníkovi zbývá do konce smlouvy v Arsenalu necelý rok a jeho podpisové dilema může přiživovat i zájem Chelsea. Tento týden by se Oxlade-Chamberlain měl sejít s vedením Arsenalu, aby svoji budoucnost vyřešil.

Podle zdrojů zpravodajského webu Sky Sports by se čtyřiadvacetiletý záložník měl sejít s vedením klubu, tedy s Arséne Wengerem a výkonným ředitelem Ivanem Gazidisem tento čtvrtek. Arsénu Wengerovi v předchozích týdnech nechybělo přesvědčení, že jeho klíčoví hráči své smlouvy prodlouží, nebo alespoň setrvají v klubu.

Arsenalu hrozí, že nejpozději po konci této sezony ztratí trio hráčů - Alexise Sáncheze, Alexe Oxlade-Chamberlaina a Mesuta Özila. „Vždycky věříme, a teď to není jiné, že jsme schopni prodloužit s našimi hráči smlouvy,“ řekl Wenger.

„Chamberlaina si cením velmi vysoko, je to hráč, který toho má spoustu před sebou a který ještě fotbalově poroste. V uplynulém roce učinil velký progres, a i proto chci, aby v našem týmu zůstal ještě dlouhé roky. Jsem přesvědčen, že v příštích dvou letech se stane tím hráčem, na kterého budou všichni hledět s obdivem,“ dodal Wenger.

Během léta byl anglický záložník, který v uplynulé sezoně vstřelil šest branek a na dalších jedenáct přihrál, spojován s přestupem do Manchesteru City či Chelsea. Některé spekulace dokonce hovoří o tom, že za neochotou podepsat novou smlouvu s Arsenalem nejsou ani tak peníze, jak spíš to, že Chamberlain chce raději nastupovat ve středu zálohy než na kraji hřiště.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 23.08. Odpovědět

Tohle by teď měl být pro nás přestupový cíl č.1. Snad jej uzmem Smajlík 4

Eidur

Přesně Smajlík 4

LampardVIII
Reklama
Reklama
Nejnovější články