Zpět na » Ostatní » Arséne Wenger po porážce se Stoke: Dali jsme gól, který měl platit

Ostatní - Arséne Wenger po porážce se Stoke: Dali jsme gól, který měl platit

Arséne Wenger po porážce se Stoke: Dali jsme gól, který měl platit © zimbio.com, fotbalportal.cz - Arséne Wenger

1

20.08. - VIDEO Druhé ligové vystoupení v nové sezóně už Arsenal nezvládl. Po skvělém domácím obratu s Leicesterem se mu to stejné nepodařilo na hřišti Stoke City, kde prohrál 1:0 brankou Jesého. Arséne Wenger po zápase spílal na rozhodnutí sudích, kteří podle jeho názoru obrali Gunners o regulérní gól. V 72. minutě totiž skóroval Alexandre Lacazette, jenomže jeho zásah nebyl pro domnělý ofsajd uznán. Opakované záběry dávají za pravdu francouzskému manažerovi.

V prvním poločase diváci ve Stoke gól neviděli. Ovšem vstup do druhé půle měl domácí tým báječný. Už ve 47. minutě se prosadil Jesé, který do klubu přišel tento týden na hostování z Paris Saint-Germain. Střelou po zemi na zadní tyč překonal Petra Čecha.

V 72. minutě vyrovnal vyrovnal Alexandre Lacazette po přiťuknutí Girouda. Ovšem jeho gól nebyl uznán. Pomezní rozhodčí zvedl praporek a pískal se ofsajd. Z opakovaných záběrů lze vypozorovat, že Lacazette v době přihrávky v ofsajdu nebyl.

(Neuznaný gól v čase 10:40)

Arséne Wenger po utkání hovořil o této situaci. Podle něj to bylo velmi jednoduché na posouzení.

„Myslím, že jsme dali gól, který nebyl z ofsajdu.“

„Bylo to velmi jednoduché rozhodnutí. V době, kdy byl míč přihráván, Lacazette v ofsajdu nebyl.“

„Byl to opravdu frustrující večer. Mám pocit, že jsme měli spoustu šancí, ale nedokázali jsme skórovat.“

„V těchto typech zápasů víme, že je důležité neudělat chybu. Ale po přestávce jsme v defenzivě začali zbytečně bláznit a doplatili jsme na to.“

„Potom jsme si neposunovali míč dostatečně rychle a špatně jsme kombinovali. Věřím, že jiné týmy si odsud odvezou body, takže je to tady pro nás ztráta tří bodů.“

„Neexistuje žádná výmluva pro náš inkasovaný gól. Dostali jsme laciný gól. Nebyl jsem příliš spokojen se středem naší obrany.“

„Je to obtížná porážka, kterou ale musíme odčinit. Nechceme prohrávat zápasy, které máme vyhrávat.“

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.