Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Podle francouzských médií se Tottenham dohol na přestupu Serge Auriera

Ostatní - Podle francouzských médií se Tottenham dohol na přestupu Serge Auriera

Podle francouzských médií se Tottenham dohol na přestupu Serge Auriera © thesun.co.uk - Serge Aurier

1

Líbilo se

16.08. - BULVÁRNÍK Po zhruba dvouměsíčním přestupovém mlčení se Tottenham rozjíždí. Spurs mají vést úspěšná jednání s nizozemským Ajaxem ohledně přestupu talentovaného obránce Davinsona Sáncheze. Vedle toho se Tottenham porozhlíží i ve Francii, konkrétně v PSG, odkud by do Londýna mohl zamířit pravý obránce Serge Aurier.

Tottenham před několika týdny opustil Kyle Walker, jeden z nejlepších pravých beků Premier League, který za téměř padesát milionů liber zamířil do Manchesteru City. Kvůli zranění nemohl Kieran Trippier nastoupit do úvodního kola Premier League, a na pravé straně obrany Tottenhamu proto musel nastoupit teprve dvacetiletý Peters. Kyle Walker-Peters.

Mladý takřka jmenovec posily Manchesteru City převedl proti Newcastle dobrý výkon, Tottenham se přesto porozhlíží po nové posile. Tou by se mohl stát Serge Aurier, čtyřiadvacetiletý bek Paris Saint-Germain.

Jednání s pařížským klubem i samotným hráčem jsou podle francouzského deníku L´Equipe úspěšná a blíží se ke zdárnému konci. Na Aurierův post PSG v létě přivedlo zkušeného Daniho Alvese a fotbalista z Pobřeží Slonoviny by tak na hřišti nemusel dostávat tolik prostoru. Podle francouzských zdrojů Tottenham za Auriera, o kterého se zajímal i Manchester United, zaplatí 20 milionů liber a hráče si smluvně uváže na pět let.

Aurier poutá pozornost nejen výkony na hřišti, ale i excesy mimo něj. Před rokem byl za napadení policisty odsouzen k dvouměsíčnímu trestu, který si Aurier mohl odbýt i formou veřejně prospěšných prací.

Serge Aurier přišel do PSG před dvěma lety za devět milionů liber z Toulouse. V uplynulé sezoně odehrál v pařížském dresu dvaatřicet zápasů a k pěti gólům přidal i čtyři asistence.

Ondřej Pražák / ibtimes.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Za 50mega prodají hráče a ani nemusí nic měnit, jen dolepit na dres -Peters Smajlík 2 protože ze skladu vytáhnou druhýho.

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články