Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Anglický fotbal zvažuje zkrácení letního přestupového období

Ostatní - Anglický fotbal zvažuje zkrácení letního přestupového období

Anglický fotbal zvažuje zkrácení letního přestupového období © as.com -

0

Líbilo se

15.08. - Anglické fotbalové kluby zvažují, že zkrátí letní přestupové období. Od sezony 2018/19 by tak mohlo končit ještě před začátkem nové ročníku Premier League. Podle britských médií by o tom měli zástupci dvaceti klubů z nejvyšší soutěže rozhodovat na zasedání 7. září.

V současnosti končí přestupní okno v Anglii 31. srpna, tedy téměř tři týdny po startu sezony. Většina klubů je však pro jeho zkrácení tak, aby skončilo týden před začátkem ročníku 2018/19. "Byly by to lepší, protože byste věděli, jaké hráče máte k dispozici pro první kolo," řekl trenér Swansea Paul Clement.

K prosazení změny je potřeba, aby pro ni hlasovalo 14 z 20 klubů Premier League. Zimního přestupového okna by se novinka nijak nedotkla, stejně tak by kluby z ostatních soutěží mohly nakupovat hráče z Anglie v souladu s vlastními uzávěrkami přestupových období.

Kam dál?

Jan Preisler / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To že kluby nedokáží přivést hráče do začátku sezóny je spíš problém vedení... ba naopak když se někdo v prvních kolech zraní, tak mohou manažeři děkovat bohu, že se ještě může kupovat. Nevidím v tom problém.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články