Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Real Madrid potvrdil přestup Thea Hernándeze z konkurenčního Atlética

Ostatní - Real Madrid potvrdil přestup Thea Hernándeze z konkurenčního Atlética

Real Madrid potvrdil přestup Thea Hernándeze z konkurenčního Atlética © okdiario.com - Theo Hernández

0

Líbilo se

06.07. - Přestupy na trase Real - Atlético nebývaly v posledních desítkách let příliš obvyklé. I kvůli nepsané dohodě mezi kluby nepřebírat si navzájem hráče. Ovšem zřejmě nastala nová doba a prvním důkazem toho je transfer levého obránce Thea Hernándeze, který se dnes stal hráčem Realu Madrid na příštích šest let, do roku 2023.

Talent a velké předpoklady do budoucna. Takové jsou hlavní garance 19letého francouzského levého krajního obránce, který zaujal výtečnými výkony během svého ročního hostování v Alavésu, kam ho umístil kmenový klub Atlético Madrid.

Byť loni v létě prodloužil s Colchoneros smlouvu do roku 2021 s novou výkupní klauzulí ve výši 24 milionů eur, jeho fotbalová exploze na hostování v kádru nováčka Primera División způsobila, že uvedená částka byla najednou na velmi lákavé zboží poměrně nízká.

O hráče se okamžitě začal zajímat nejen Real, ale také Barcelona. Ovšem hráč sám si vybral působení na San Bernabéu, kde by měl vytvořit konkurenci pro Marcela a do budoucna se na jeho místě možná i usadit.

Ačkoliv výkupní klauzule činila 24 milionů, Real nakonec Atléticu zaplatí ještě víc - španělské listy uvádí 28 milionů plus dva na bonusech, či variantu 26+4. Ať tak či onak, Atlético si tedy v součtu přijde na slušných 30 milionů eur.

Mnozí fanoušci Atlética ale těžce nesou tento přestup k úhlavnímu rivalovi a proto vedení muselo na svých stránkách objasnit důvod proč hráče prodalo. „Několikrát odmítl naši nabídku na prodloužení smlouvy. Zamítl i několik evropských klubů.“

Hráč bude fanouškům Realu oficiálně představen a poprvé zapózuje v madridském dresu v pondělí 10. července.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
M1Ozil - 06.07. Odpovědět

Uz iba Mbappe a Cebalos

M1Ozil
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články