Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Oscar si v Číně kvůli potyčce na hřišti nezahraje osm zápasů

Ostatní - Oscar si v Číně kvůli potyčce na hřišti nezahraje osm zápasů

Oscar si v Číně kvůli potyčce na hřišti nezahraje osm zápasů © The News Tribune - Oscar vyvolal v zápase zbytečnou potyčku

0

Líbilo se

23.06. - VIDEO Brazilský záložník Oscar dostal v čínské fotbalové superlize trest na osm zápasů za vyprovokování divoké strkanice na trávníku. Disciplinární komise navíc pětadvacetileté hvězdě Šanghaje IPG udělila pokutu 40.000 jüanů (asi 138 tisíc korun).

Bývalý hráč Chelsea, za něhož v zimě Šanghaj zaplatila rekordních 60 milionů eur, napálil v nedělním utkání s Kantonem míč plnou silou postupně do dvou hráčů soupeře, když se ho na polovině hřiště snažil vybojovat. Jeden z nastřelených hráčů ho poté srazil na zem a vypukla hromadná potyčka, po níž rozhodčí vyloučil po jednom fotbalistovi z obou týmů.

Nejdražší hráč soutěže Oscar v utkání potrestán nijak nebyl a vedení Kantonu se později za incident oficiálně omluvilo.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

smešnej fotbal, opravdu jo, čubky z Číny to neunesly, co udělal Oscar? Tvl na takový incidenty chytám nervy kort když je za to potrestanej, Oscar nikoho nekopl, kopal míč, ale debílci to neunesli strčili do něj Oscar spadl a bim, pralesní liga za to viní Oscara. To je směšný,

12player

jo to taky děláme... když seš u kraje a v obležení tří hračů, napal nejbližšího , ono se to odrazí do autu... :) to se nesmí?

Vincent12
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články