Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Vyšetřovatelé začali vyslýchat předsedu FAČR Peltu

Ostatní - Vyšetřovatelé začali vyslýchat předsedu FAČR Peltu

Vyšetřovatelé začali vyslýchat předsedu FAČR Peltu © uefa.com - Miroslav Pelta

0

Líbilo se

04.05. - Vyšetřovatelé začali dnes ráno vyslýchat zadrženého předsedu Fotbalové asociace ČR Miroslava Peltu. České televizi to řekl jeho advokát Bronislav Šerák. Vyslýchán bude v souvislosti s dotacemi ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Výslech se odehrává v policejní budově v centru Prahy. Pelta byl až do nočních hodin na Strahově, kde policistům předkládal všechny potřebné dokumenty. Ve středu vyšetřovatelé vyslechli podle ČT asi šest osob. Odpoledne by měli žalobci rozhodnout o návrhu na uvalení vazby.

Pelta byl ve středu jedním z nejméně pěti zadržených, policie od rána zasahovala vedle sídla fotbalové asociace i na ministerstvu školství, pražském magistrátu a také na stadionu jabloneckého klubu, který Pelta spoluvlastní.

Šerák ve středu novinářům řekl, že šéf FAČR byl zadržen kvůli tomu, aby pomáhal při prohlídkách v prostorách svazu. Informace o obvinění Pelty nepotvrdil.

Zadrženi byli také náměstkyně ministryně školství Simona Kratochvílová, předseda České unie sportu Miroslav Jansta, pražský zastupitel Karel Březina (ČSSD) a ředitelka odboru sportu na magistrátu Soňa Fáberová.

V souvislosti se státními dotacemi byly podle pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové obviněny tři osoby a jedna firma ze zneužití pravomocí, sjednání výhody při zadání veřejné zakázky a porušení při správě cizího majetku.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Henten hajzel mal sediet uz 10 rokov dozadu.

Princ z Paríža

Tak to pak take vypada s celym ceskym fotbalem,kdyz ho ridi podobni hajzlove(jeste napr.Berbr a mnoho dalsich).Ryba smrdi od hlavy. Smajlík 14

tomogara
Kadim - 05.05. Odpovědět

Je to stejný, jako celej tenhle stát. Všude se krade, všude si hrabou do kapes, ale neserou na to, jak to tam vypadá a jak se lidem žije. Mam procestovanou Francii, Belgii, Holandsko, o Německu se ví, že jsou puntičkáři. Nedělám si iluze, že jsou zmrdi i u nich, ale když životní úroveň, tak pro všechny. Tady kradou a ještě k tomu na všechno kašlou. Odborníci to sváděj na postkomunismus a zakořeněnej strach. Ale jediný co, tak jsme národ kriplů. Chybí nám hrdost. Ale na co bejt taky hrdej, že?

Kadim
Kadim - 05.05. Odpovědět

Lidi, co by měli jít příkladem jsou líný nemakačenka, který radši budou škubat normální "smrtelníky". A Pelta je jeden z předních imbecilů. Tátovi dluží už 4 roky za kácení stromů blbejch 20 tisíc. Faktura a všechny papíry se nějak "záhadně" ztratily Smajlík 1 A to úzký napojení na vládu a trn v Babišově oku je jasnej. Pelta je napojenej na Janstu a to je samozřejmě jeden z Babišových nepřátel. Buď je to konspirace nebo fakt, což nedokážu odhadnout, protože je to tak nechutně průhledný, že to mate.

Kadim
Kadim - 05.05. Odpovědět

Je mi z toho na blití a smutno. Podporujou se tu smradlavý levoruký cikáni (nejsem rasista, pro mě cikán, jako černoch) a vyplácí se jim nemalý porodný a příspěvky na osvojený děti a další sračky a pak tu ještě budem poslouchat o xenofobii. Politika mě nikdy nezajímala, ale jak se to člověka začne dotýkat, nejde se o to nezajímat. Jedno je ale jistý... Lepší to bohužel nebude Smajlík 1

Kadim
Kadim - 05.05. Odpovědět

A tim, že se odsud budou lidi hromadně stěhovat do ciziny se nic nevyřeší (to neni narážka na tebe tomogaro).

Kadim
Eidur - 04.05. Odpovědět

Tak už se mu na to přišlo? Smajlík 3

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články