Zpět na » Ostatní » Zápisníček Martina Zbončáka, 06.kolo

Ostatní - Zápisníček Martina Zbončáka, 06.kolo

0

31.10. - V šestém kole řecké ligy zvítězil Iraklis Soluň nad týmem Levadiakos, do zápasu v základní sestavě znovu zasáhl i český legionář Martin Zbončák.

Sobotním zápasem na domácím hřišti nám začal anglický týden. Mezi ligová utkání bylo vloženo pohárové kolo. Přivítali jsme tedy tým nováčka první řecké ligy Levadiakos. Všichni jsme si byli vědomi toho, že v tomto zápase musíme získat 3 body.

Od prvních minut zápasu jsme byli lepším a aktivnějším týmem. Soupeř se téměř nedostával před naše pokutové území. Bylo jen otázkou času kdy vstřelíme vedoucí branku. Tenhle moment nastal ve 28. minutě, po parádním uvolnění v pokutovém území náš útočník Nikolopulos mířil přesnou střelou k pravé tyči. Ještě do poločasu jsme mohli zvýšit naše vedení poté co jsem dostal přihrávku za obranu, brankář však včasným vyběhnutím šanci zmařil.

Celý druhý poločas jsme měli hru stále pod kontrolou. Chtěli jsme co nejdřív zvýšit náskok. Hrozili jsme jak ze standartních situací, tak i ze hry. Soupeř měl nadějnou akci v 70.minutě, náš brankář se blýsknul skvělým zákrokem kdy střelu vyrazil na roh.

Další gól jsme již nevstřelili, ale vedení jsme si s přehledem pohlídali.

Včera jsme odehráli pohárové utkání na hřišti třetiligového Volosu. Tradiční základní sestava odpočívala a šanci tak dostali hráči širšího kádru. I v tomto zápase jsme byli úspěšnějším mužstvem a dovezli jsem si do Soluně postup do dalšího kola po výhře 1:0