Zpět na » Ostatní » Schweinsteiger skóroval hned při svém debutu v MLS

Ostatní - Schweinsteiger skóroval hned při svém debutu v MLS

Schweinsteiger skóroval hned při svém debutu v MLS © GMX - Bastian Schweinsteiger

0

03.04. - VIDEO Německý fotbalový mistr světa Bastian Schweinsteiger se v zámořské lize MLS uvedl gólem. V sobotním utkání poslal Chicago hlavičkou v 17. minutě do vedení v zápase proti Montrealu, který skončil remízou 2:2.

"Byl to prima pocit, ale mrzí mě, že jsme nevyhráli. Máme rozhodně na víc. Měli jsme dobré šance, ale musíme se zlepšit v koncovce," uvedl dvaatřicetiletý záložník, který odešel do USA z Manchesteru United, kde si neporozuměl s koučem Josém Mourinhem.

Schweinsteiger dal svůj první ligový gól od předloňského listopadu, ale Montrealu se povedlo po hodině hry vyrovnat. Po vyloučení jeho spoluhráče Juninha a následné červené kartě pro montrealského Victora Cabreru otočil skóre v 90. minutě Ballou Tabla. Porážku Chicaga odvrátil v třetí minutě nastavení střídající Luis Solignac.