Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Vkročte do arény: Vyhrajte oficiální míč z finále Ligy mistrů 2016

Ostatní - Vkročte do arény: Vyhrajte oficiální míč z finále Ligy mistrů 2016

Vkročte do arény: Vyhrajte oficiální míč z finále Ligy mistrů 2016 © Kicks to the Pitch - Oficiální míč adidas pro finále Ligy mistrů 2016

2

Líbilo se

28.02. - Adidas představuje svou novou řadu péče o tělo UEFA Champions League „Arena Edition“, inspirovanou vášnivou akcí a adrenalinem při hře na fotbalovém hřišti. Při této příležitosti nabízí čtenářům FotbalPortal.cz vyhrát oficiální míč z finále Ligy mistrů 2016.

Arena Edition je třetí řadou produktů péče o tělo Ligy Mistrů UEFA. Navazuje na neuvěřitelný úspěch řad Trophy a Star Edition, jejichž toaletních vod se dohromady prodalo více než 4 miliony kusů.

Jedinečná atmosféra při vstupu na stadion inspirovala adidas k vytvoření vůně pro muže Arena Edition. Nová orientálně-aromatická vůně vyzařuje energickou sílu a úspěch. Vzrušení začíná již při výkopu osvěžujícím spojením bergamotu, jablka a rozmarýnu, které přináší dokonalou svěžest.

V srdci hry je elegantní směs pelargonie a jasmínu podtržená kořenitým koriandrem pro výraznou mužnost. S blížícím se prodloužením získávají emoce na síle v momentě, kdy hřejivé tonka fazole zahalují výrazné pačuli a smyslné pižmo vytváří pulzující a dlouhotrvající podpis. Tato vůně, silná a přesto rafinovaná, je stvořená pro šampiony.

Design kolekce Arena Edition využívá osobitý styl Ligy Mistrů UEFA - stříbrný základ doplňují modré akcenty, což celé řadě dodává prémiový charakter.

Značka adidas oslavuje uvedení řady Arena Edition vzrušující soutěží a poutavými epizodami na stránkách GameDayPlus.com neboli adidasův fotbalový průvodce Ligou mistrů UEFA. Fanoušci zde mohou také sledovat videa dvou světových tříd fotbalového freestylu. Vůdčí osobnosti fotbalového freestylu, Billy Wingrove a Jeremy Lynch, kteří jsou společně známí jako F2 Freestylers, předvádějí šílené triky a dovednosti v sérii zábavných úkolů s produkty péče o tělo řady Arena Edition.


Soutěžte o oficiální míč z finále Ligy mistrů 2016:

Kdo vyhrál Ligu mistrů v sezóně 2015/16?

A) Atlético Madrid
B) Bayern Mnichov
C) Real Madrid

Odpověď odešlete na email soutez@fotbalportal.cz, do předmětu napište "adidas Arena Edition".

Odesláním souhlasíte s podmínkami soutěže.

Výherce vylosujeme 10. března.

Redakce / adidas.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Good post.Its about the arena edition,It is the third product line body care.Its good for UEFA champions league.This post involves everything related to this product and its good for hearing form you.Thanks a lot.You have to do many steps, when you are attempting to write an essay. You must organize your thoughts in an excellent way and should plan your essay carefully to produce an effective essay. You have to starts your essay with good thesis statement.Visit http://www.essayguardian.com/.

maureenas
Reklama
Reklama
Nejnovější články