Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Sváteční nadílka Premier League na DIGI TV: Na co vše se můžete těšit?

Ostatní - Sváteční nadílka Premier League na DIGI TV: Na co vše se můžete těšit?

Sváteční nadílka Premier League na DIGI TV: Na co vše se můžete těšit? © skysports.com - Fotbalisté Arsenalu

0

Líbilo se

30.12. - Zatímco většina ligových soutěží přes vánoční svátky odpočívá, anglická Premier League pokračuje a fotbalové příznivce čeká bohatý program od Štěpána až po Nový rok. Sledovat duely ostrovního fotbalu v HD kvalitě umožňuje v České republice televize DIGI TV na programech Digisport, kde nabídne o svátcích celkem deset přímých přenosů z Premier League a navíc čtyři přenosy Sky Bet Championshipu. Provede vás jimi mimo jiné komentátor Michal Hrdlička.

O svátečních dnech se odehraje 18. kolo, které začíná na Štěpána a poslední utkání se dohraje 28. prosince, o dva dny později začíná 19. kolo, které nabídne největší porci zápasů na Silvestra, a dohrává se na Nový rok. Jediný den, kdy se Premier League nehraje, vyplní na obrazovkách DIGI TV šlágr druhé nejvyšší soutěže Sky Bet Championshipu mezi Aston Villou a Leeds United. Opravdová lahůdka čeká fotbalové fandy na Silvestra: utkání mezi Liverpoolem a Manchesterem City.

Boje o anglický titul ale budou ve zhuštěném programu pokračovat i nadále, vždyť už 2. ledna se rozehraje šesti zápasy 20. kolo Premier League.

Michal Hrdlička (cz.digi.tv)

„Anglická Premier League je i o svátcích v plném proudu, takže i já jsem v plném pracovním nasazení. Komentovat budu konkrétně na Štěpána utkání Arsenal - West Bromwich a následující zápas, v němž se Manchester City představí na hřišti Hull City. Sloužím i na Silvestra a na Nový rok,” říká Michal Hrdlička, bývalý sporťák z Novy, který duely na kanálu DIGI Sport komentuje.

Přehled svátečních utkání Premier League a Sky bet Championshipu:

30.12. v 20:55 Hull City - Everton (Premier League) Digi Sport 1 HD
31.12. v 15:55 Preston North End - Sheffield (Sky Bet Champ.) Digi Sport 1 HD
31.12. v 18:25 Liverpool - Manchester City (Premier League) Digi Sport 1 HD
1.1. v 14:25 Watford - Tottenham (Premier League) Digi Sport 1 HD
1.1. v 16:55 Arsenal - Crystal Palace (Premier League) Digi Sport 1 HD

Pracovního nasazení mezi svátky nelituje, protože jeho přítelkyně, tenistka Karolína Plíšková, má také pracovní povinnosti. „Karolína už mezi svátky vyráží směr Austrálie, kde hned na Nový rok začíná první turnaj v Brisbane. Takže tím spíš mě nemusí mrzet, že přijdeme o společný čas a s chutí se vrhnu do práce,“ usmívá se Michal Hrdlička.

Na zápasy, jež bude komentovat, se navíc fotbalový odborník těší. „Premier League je pro mě speciální tím, že skoro každý zápas má skvělý náboj a atmosféru. Nemám vybraný žádný konkrétní tým ani zápas, užívám si všechny. Troufám si říct, že žádná jiná soutěž nenabízí pravidelně tolik nečekaných zvratů nebo i překvapení. Tahle sezona navíc vypadá obzvlášť zajímavě, vzhledem k vyrovnanosti špičky soutěže,“ láká televizní komentátor na přenosy.
DIGI TV, na jejíchž kanálech DIGI Sport se pro české fotbalové fanoušky v HD kvalitě vysílá, funguje jak na satelitu, tak na internetu. Satelitní Novou DIGI TV i internetovou DIGI2GO si navíc nyní v rámci vánoční akce můžete až do konce roku pořídit s padesátiprocentní slevou na první půlrok na všechny balíčky. Sportovní fanoušci mohou získat buď balíček SPORT, který je třeba zkombinovat se ZÁKLADNÍM balíčkem, nebo samostatný balíček SPORT PLUS. Ten můžete získat i samostatně a na první půlrok stojí pouhých 175 korun měsíčně.

Více Informací o vánoční akci DIGI TV najdete na cz.digi.tv/vanoce. Akce platí do 31. prosince včetně.

Redakce / cz.digi.tv

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hrdlička je strašnej kretén... Smajlík 12

MUFC_RedArmy

ale baby na nej leti Smajlík 1 Jinak ja ceske prenosy nemam moc prilezitost sledovat,ale co jsem se obcas kouknul,libil se mi Bosak.Ale nejvic s nostalgii vzpominam na Gaba Zelenaye nebo Karola Polaka.Ti to umeli! Smajlík 17

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články