Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Wayne Rooney do MLS? Los Angeles FC má v hledáčku tři hvězdy

Ostatní - Wayne Rooney do MLS? Los Angeles FC má v hledáčku tři hvězdy

Wayne Rooney do MLS? Los Angeles FC má v hledáčku tři hvězdy © dailystar.co.uk - Wayne Rooney

0

Líbilo se

14.11. - Los Angeles FC se připravuje na svoji premiérovou sezónu v MLS a stejně jako konkurence chce přilákat americké diváky na stadion tím, že do týmu přivede hráče s celosvětovou reputací. Hlavním cílem klubu je kapitán Manchesteru United Wayne Rooney, na seznamu má však i Cesca Fábregase z Chelsea a Javiera Hernándeze z Bayeru Leverkusen.

Reputace MLS v posledních letech stoupá především díky příchodu několika hvězdných hráčů z Evropy. New York City podepsal například Franka Lamparda, Davida Villu a Andreu Pirla, zatímco v LA Galaxy přivítali Davida Beckhama a Stevena Gerrarda.

A stejnou cestou by se chtělo vydat také Los Angeles FC, které čeká premiéra v MLS v roce 2018 a do té by majitel klubu Tom Penn rád vstupoval i s hvězdou Manchesteru United Waynem Rooneym v základní sestavě.

„Wayne Rooney je příkladem kalibru hráče, kterého chceme přivést do LA FC,“ prozradil Penn. „Je jedním z deseti jmen, které sledujeme, ale v tuto chvíli jsme daleko od podpisu některého z nich.“

Vedle Rooneyho má Los Angeles FC na seznamu také například záložníka Chelsea Cesca Fábregase a útočníka Leverkusenu Javiera Hernándeze.

„U každé evropské hvězdy, která sem přijde, chceme, aby to tu viděla jako první den zbytku svého života, nikoli pouze jako konec své kariéry. Pokud jde o načasování, rádi bychom v letním přestupovém okně oznámili, kdo budou naši hráči v roce 2018.“

Kam dál?

Vít Sedlák / fourfourtwo.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
CPuyol - 26.11. Odpovědět

.

CPuyol
Reklama
Reklama
Nejnovější články