Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pro Vaclíka se toho po Čechově odchodu moc nezměnilo

Ostatní - Pro Vaclíka se toho po Čechově odchodu moc nezměnilo

Pro Vaclíka se toho po Čechově odchodu moc nezměnilo © london24.com - Tomáš Vaclík

0

Líbilo se

10.11. - Přestože se po odchodu Petra Čecha stal Tomáš Vaclík brankářskou jedničkou fotbalové reprezentace, moc se toho pro něj nezměnilo. Gólman Basileje vidí jediné rozdíly v tom, že chytá a má během srazů národního týmu méně volna.

"Na srazy jsem se vždycky těšil, těším se i teď a těšit se budu i v budoucnu. Změnilo se akorát to, že když se hraje, tak jsem na hřišti. Jinak je pro mě příprava i tréninková morálka úplně stejná," řekl Vaclík novinářům. "Jo a v den zápasu jsem míval v uvozovkách volno. Vždycky jsem si odfrknul fyzicky i mentálně," dodal s úsměvem.

Vedle Čecha po Euru skončil mimo jiné i trenér Pavel Vrba, kterého nahradil Karel Jarolím. A zavedl přísnější jídelníček a hráčům také dává domácí úkoly. "Tyhle testy a vážení za pana Vrby nebyly. Na doma pak dostáváme sestřih zápasů, co jsme v daném termínu odehráli. Je fajn, když to člověk vidí zpětně, protože s odstupem ty situace hodnotíte jinak," uvedl Vaclík.

Nově složenému týmu se v kvalifikaci mistrovství světa zatím nedaří. Ve třech odehraných zápasech získal jen dva body a nedal ani gól. "Radši bych, kdyby to bylo jako v minulé kvalifikaci, kde jsme udrželi jen jednu nulu, a to ještě proti Maltě, ale po výsledcích 2:1, 3:1 jsme sbírali body," řekl Vaclík.

"Teď je to bohužel obráceně, ale nemyslím na to," přidal bývalý brankář Sparty, který věří, že v pátek v kvalifikačním duelu v Edenu s Norskem už český tým střelecké prokletí zlomí. "Bude to zápas kdo s koho. Kdo se chytne a bude moct ještě zamíchat kartami," prohlásil.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pri te nemohoucnosti obou tymu to vypada znova na 0:0,doufam ze se mylim.Bral bych aspon upocenych 1:0 pro nas Smajlík 18

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články