Zpět na » Ostatní » TOP 5 víkendových branek: Přímý kop Pjaniče i sólo Hazarda

Ostatní - TOP 5 víkendových branek: Přímý kop Pjaniče i sólo Hazarda

TOP 5 víkendových branek: Přímý kop Pjaniče i sólo Hazarda © zimbio.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard

2

07.11. - VIDEO Víkendové kolo nejprestižnějších evropských soutěží nám nabídlo množství nádherných branek. Exceloval především španělský Villarreal, pozadu ale nezůstaly ani největší hvězdy Premier League či středopolař Staré dámy.

5. Eden Hazard (Chelsea - Everton 5:0)

Chelsea doma nedala šanci Evertonu a zvítězila s naprostým přehledem 5:0. Díky tomu se na chvíli posunula na první pozici, kde je ovšem po včerejší výhře Liverpool. V dresu domácích zářil v sobotu belgický středopolař Eden Hazard, jenž dva góly vstřelil a na jeden přihrál.

A především druhá branka stála za to. V 56. minutě si Hazard vyměnil míč s Pedrem, přesprintoval jednoho z obránců, druhého obešel kličkou a zakončil pěknou přízemní střelou k levé tyči.

4. Roberto Soriano (Villarreal - Betis Sevilla 2:0)

Villarreal doma hostil Betis a díky výhře 2:0 se dostal na třetí místo. Druhou pojišťující branku vsítil po spolupráci s Costou Roberto Soriano, jenž obehrál dva protihráče a poté parádní ranou nedal Adanovi šanci.

3. Manuel Trigueros (Villarreal - Betis Sevilla 2:0)

Ještě lepší byla ovšem první trefa Žluté ponorky. Ve 22. minutě se po přihrávce Bruno nádherně trefil Manuel Trigueros. Španělský záložník měl dostatek volného prostoru a tak zkusil střelu z nějakých třiceti metrů. Míč zapadl do levého horního růžku a Villarreal se mohl radovat z krásné úvodní trefy.

2. Paul Pogba (Swansea - Manchester United 1:3)

Paul Pogba kvůli zranění nedohrál utkání Evropské ligy proti Fenerbahce, v neděli ale nastoupil do ligového souboje se Swansea.

A v 15. minutě otevřel účet utkání, ve kterém hosté dominovali. Sám Pogba založil akci a pokusil se lobem vybídnout Rooneyho. Ten dával zpět na Ibrahimoviče, míč se ale po hlavičce domácího beka dostal zpět k Pogbovi. Francouz se s ničím nepáral a volejem poslal balon do šibenice domácí svatyně.

1. Miralem Pjanič (Chievo - Juventus 1:2)

Gólem víkendu je ale trefa Miralema Pjaniče, jenž zařídila tři body pro Starou dámu. Záložník Juventusu si na starost vzal přímý kop a v 75. minutě ukázal svou kopací extratřídu. Míč skončil v levém horním rohu a obhájce Scudetta díky této trefě zvítězil 2:1.