Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » DIGI CZ zařazuje do nabídky další program s fotbalem - NOVA Sport 2 HD

Ostatní - DIGI CZ zařazuje do nabídky další program s fotbalem - NOVA Sport 2 HD

DIGI CZ zařazuje do nabídky další program s fotbalem - NOVA Sport 2 HD © novadigi.cz - DIGI CZ zařazuje do nabídky další program s fotbalem - NOVA Sport 2 HD

0

Líbilo se

23.10. - Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní Nové DIGI TV a internetové televize DIGI2GO, přidává do své nabídky sportovní kanál NOVA Sport 2 HD. Zároveň na satelitní Nové DIGI TV bude NOVA Sport 1 vysílat v HD místo dosavadního SD rozlišení. Kanály jsou od středy 19. 10. 2016 na satelitní Nové DIGI TV i internetové televizi DIGI2GO součástí doplňkového balíčku SPORT a rovněž rozšiřují nabídku samostatného balíčku SPORT PLUS.

DIGI CZ zařazením sportovního kanálu NOVA Sport 2 v HD rozlišení vychází vstříc sportovním fanouškům. NOVA Sport 2 vysílá hokejovou NHL, basketbal, tenis, motorsport, bojové sporty, ale i turnaje v šipkách či pokeru a řadu dalších sportovních událostí. „Nový kanál přidáme do vysílání obou našich televizí, satelitní i internetové, přitom se však nebudou měnit ceny programových balíčků. Jsme rádi, že můžeme vyhovět našim divákům, kteří si zařazení kanálu NOVA Sport 2 dlouhodobě přáli,“ vysvětlil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

NOVA Sport 2 HD rozšíří už tak širokou sportovní nabídku DIGI CZ o žádaný kanál se zajímavými sporty. Celkem je nyní v nabídce internetové DIGI2GO 12 sportovních kanálů, až na jedinou výjimku všechny v HD rozlišení. Satelitní Nová DIGI TV nabízí rovněž 12 sportovních kanálů, novinkou je NOVA Sport 1 v HD rozlišení, který nahradí dosavadní NOVA Sport 1 v SD rozlišení. Vlajkovou lodí sportovní nabídky DIGI CZ jsou nadále kanály DIGI Sport 1, 2 a 3, na kterých se vysílá exkluzivní obsah: přenosy z anglické Premier League, z druhé anglické nejvyšší soutěže Sky Bet Championship a ze španělské La Ligy. Dále seriál závodů mistrovství světa na ploché dráze Speedway Grand Prix. Od ledna 2017 pak přibydou pravidelné přenosy z nejprestižnějších turnajů tenisového okruhu ATP. „Kanály DIGI Sport rozvíjíme společně se Slovak Telekomem a snažíme se z nich udělat regulérní česko-slovenský sportovní projekt. Pro obě strany je to výhodné, efektivní a ekonomické,“ řekl Vladimír Rusnák. Vlastníkem vysílacích práv ke zmíněným sportovním soutěžím pro ČR, ale ve většině případů i pro Slovensko, je DIGI CZ, která je v projektu rovnocenným partnerem společnosti Slovak Telekom. O kanálech DIGI Sport 1, 2 a 3, jejich vysílání a obsahu v ČR rozhoduje DIGI CZ. „Bez našeho souhlasu nemůže nikdo jiný v ČR programy DIGI Sport 1, 2 a 3 mít ve své nabídce,“ zdůrazňuje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

DIGI CZ lze naladit i díky připojení k internetu (zdroj: cz.digi.tv)

Jak naladit Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky, kanál NOVA Sport 1 HD se objeví na pozici 26, kanál NOVA Sport 2 HD pak na pozici 27. Zákazníci využívající CA Moduly naladí nové kanály zadáním následujících parametrů: NOVA Sport 1 HD - 11843 MHz, Vertical, DVB-S2, 30000, 3/4, SID 31004 a NOVA Sport 2 HD - 12380 MHz, Vertical, DVB-S, 28000, 5/6, SID 7008. V nabídce digitální televize DIGI2GO se kanál NOVA Sport 2 HD objeví automaticky po restartu set-top boxu Arris. Aplikaci na telefonu či tabletu je potřebné také restartovat.

Přehled sportovních programů na internetové televizi DIGI2GO a satelitní Nové DIGI TV:

Digi Sport 1 HD
Eurosport 1 HD
Digi Sport 2 HD
Eurosport 2 HD
Digi Sport 3 HD
Sport 1 HD
Sport 2 HD
Arena Sport HD*
ČT Sport HD
Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2 HD
Golf Channel

(*Satelitní Nová DIGI TV vysílá kanál Arena Sport v SD rozlišení)

Redakce / novadigi.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články