Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Fanoušci se před duelem opřeli do Maka a Nemca, oba nakonec rozhodli zápas

Ostatní - Fanoušci se před duelem opřeli do Maka a Nemca, oba nakonec rozhodli zápas

Fanoušci se před duelem opřeli do Maka a Nemca, oba nakonec rozhodli zápas © zimbio.com - Slováci v utkání proti Skotsku.

0

Líbilo se

13.10. - Jakmile zveřejnil trenér Ján Kozák nominaci na úterní kvalifikační duel se Skotskem, zvedla se obrovská vlna kritiky. Fanoušci nechápali především zařazení ofenzivního dua Adam Nemec - Róbert Mak. Právě tito hráči ale nakonec utkání v Trnavě rozhodli.

Je pravda, že Róbert Mak a Adam Nemec v reprezentaci téměř rok neskórovali. Oba dva se shodně trefili 12. října roku 2015 proti Lucembursku, od té doby ale mlčeli.

Až do včerejška. Po zveřejnění sestavy pro duel se Skotskem se ale přílišné oblibě netěšili. Jenže záložník Zenitu Petrohrad skóroval dvakrát a Adam Nemec, který působí v Dinamu Bukurešť, přidal třetí trefu.

Poněkud komicky tak působí vyjádření některých slovenských fanoušků před kvalifikačním duelem. "Viem, že jsme dlho nedali gól...ale vie mi niekto povedať, kedy naposledy dak gól Mak?" psal jeden z fanoušků. Většina si ale vzala na paškál jeho reprezentačního kolegu.

"Nemec? Mám dosť," hlásil další nespokojený fanoušek. Další komentáře na sebe dlouho nenechaly čekat. "Opijem sa dňa, keď Kozák vylúči z repre Nemca."

"Nemec? To tam mohol ísť aj Ďuro z Hornej Dolnej," dodával další. Oba hráči ale odpověděli nejlépe jak mohli. Slovensko porazilo Skotsko vysoko 3:0 a vrátilo se zpět do hry o postup na MS 2018 v Rusku.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dali o 3 goly vic v jednom zapase nez ceska repre ve trech zapasech Smajlík 16

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články