Zpět na » Ostatní » Senzace se nekonala, Němci v poklidu zdolali českou reprezentaci

Ostatní - Senzace se nekonala, Němci v poklidu zdolali českou reprezentaci

Senzace se nekonala, Němci v poklidu zdolali českou reprezentaci © footballgate.com - Thomas Müller

1

08.10. - REVIEW Žádné překvapení se nekonalo, Němci v Hamburku zcela jasně duel ovládli a českou reprezentaci porazili s přehledem 3:0. Dvakrát skóroval ofenzivní záložník Bayernu Mnichov Thomas Müller, jednu branku přidal Toni Kroos.

Německo 3:0 (1:0) Česko

Branky: 13. T. Müller (M. Götze), 49. Kroos (Özil), 65. T. Müller (Hector)

Německo: Neuer (C) - Kimmich, J. Boateng, Hummels, Hector (68. Höwedes) - S. Khedira, Kroos (76. Gündoğan) - T. Müller, Özil, Draxler (80. Brandt) - M. Götze.

Česko: Vaclík - Kadeřábek, Sivok, Suchý (C), Novák - Pavelka (63. Droppa), Hořava - Petržela (69. Skalák), Dočkal, Krejčí - Vydra (76. V. Kadlec).

Už od prvních minut bylo zřejmé, že česká reprezentace to nebude mít jednoduché. Ve svém pokutovém území odehrávala míče příliš laxně a výsledkem byly šance favorita.

A tak už ve 13. minutě přihrával Özil, Götze míč pustil a Thomas Müller otevřel účet utkání. Ve 22. minutě nebezpečně centroval Dočkal, ale Krejčí ani Vydra na míč nedosáhli.

Hned o minutu později Draxler přelstil Petrželu a jen těsně minul levou tyč hostující brány. Němci hráli velmi jednoduše a dostávali se do množství šancí. Další dobrou pozici měl Götze, obloučkem ale minul. Stejně dopadl i pokus Draxlera.

Jenže hned na úvod druhého půle přišla chyba českého týmu, Özil vybídl Kroose a ten nikým nebráněný přízemní ranou z první podruhé překonal Vaclíka.

Chybu Pavelky mohl následně potrestat Özil, na poslední chvíli míč tečoval mimo nebezpečí Sivok. Jenže už o pět minut později Hector našel před brankou Müllera a ten si připsal svou druhou trefu v utkání.

Ještě připomeňme šanci našeho celku, minutu před třetím gólem pálil Dočkal, ale Neuer se proti jeho ráně vyznamenal.

Dočkal měl další šanci na snížení, tentokrát minul. Na druhé straně ideálně nezakončil Höwedes a tak se zdálo, že duel skončí výsledkem 3:0. Nakonec také skončil, i když neměl. V samotném závěru zahrával rohový kop Skalák a Krejčí dopravil míč do sítě.

Pomezní rozhodčí ale nesmyslně odmával ofsajdové postavení a sebral nám tak alespoň čestný úspěch. Němci bez větších potíží zdolali Česko 3:0 a náš výběr tak nadále čeká na první kvalifikační výhru.