Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kadlec je rád zpět v reprezentaci, návratu do Sparty se nebrání

Ostatní - Kadlec je rád zpět v reprezentaci, návratu do Sparty se nebrání

Kadlec je rád zpět v reprezentaci, návratu do Sparty se nebrání © sparta.cz - Václav Kadlec

0

Líbilo se

30.08. - Útočník Václav Kadlec je šťastný, že se po příchodu nového trenéra Karla Jarolíma téměř po roce a půl vrátil do fotbalové reprezentace. Čtyřiadvacetiletý hráč v minulém týdnu vypadl s dánským Midtjyllandem v závěrečném 4. předkole Evropské ligy a není vyloučeno, že brzy zamíří do Sparty, která o něj usiluje. Kadlec by se návratu na Letnou nebránil, ale zatím o něm moc nepřemýšlí, protože spolu teprve jednají kluby.

"Je to příjemné být zpátky v reprezentaci, byla to pěkná doba. Jsem samozřejmě rád a snad nebude další sraz zase za rok," řekl dnes novinářům Kadlec, který naposledy hrál za národní tým vloni v březnu na Slovensku.

Další šanci dostal až pod novým koučem Jarolímem, jenž nahradil Pavla Vrbu. "Víceméně od začátku sezony hraju, nějaké zápasy se mi i povedly, tak jsem doufal, že ta možnost je. S nástupem nového trenéra se ještě asi zvýšila," podotkl Kadlec, který v Midtjyllandu odehrál v nové sezoně 15 utkání s bilancí tří branek a dvou asistencí.

"Trenér za mnou a (spoluhráčem) Filipem Novákem byl, když jsme hráli v Kodani. Potěšilo mě to, protože víceméně za poslední rok a půl jsem neměl jediný telefonát od nikoho se svazu. Po nějaké době jsem si na to zvykl. I když jsem hrával na jaře v Dánsku, podobné to měl i Filip Novák. Asi jsme nebyli potřeba," podotkl Kadlec.

S Midtjyllandem nepostoupil přes turecký Osmanlispor do základní skupiny Evropské ligy, což ho hodně mrzí. "Pro fotbalistu jsou poháry důležité. Já raději hraju tři zápasy týdně, máme radši zápasy než tréninky. Je to škoda, ale Turci byli lepší," řekl Kadlec.

Není vyloučeno, že brzy zamíří do Sparty, která o jeho návrat hodně stojí a na rozdíl od Midtjyllandu postoupila do skupiny Evropské ligy. "Vím, že jednání probíhají, ale pořád je to v rovině klubů. Na mně tolik nezáleží, co bych si přál. Až když se dohodnou kluby, potom bude záležet na mně," řekl Kadlec.

Ve Spartě už dvakrát úspěšně působil. Nejprve v letech 2008 až 2013 a poté vloni na hostování. Návratu by se nebránil. "Určitě bych se nad tou variantou zamyslel, je to lákavé. Cítím, že by to možná byl ten správný moment. Ale nechci odněkud utíkat. Hraju v Dánsku každý zápas, byla by blbost, kdybych na nějaký nátlak chtěl odejít," dodal Kadlec.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články