Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Leicester City bude posilovat. Ze Sportingu přichází Adrien Silva a Islam Slimani

Ostatní - Leicester City bude posilovat. Ze Sportingu přichází Adrien Silva a Islam Slimani

Leicester City bude posilovat. Ze Sportingu přichází Adrien Silva a Islam Slimani © rtp.pt - Adrien Silva

5

Líbilo se

29.08. - Záložník Sportingu Lisabon a letošní mistr Evropy Adrien Silva potvrdil, že se připojí k Leicesteru City, jenž usiluje také o jeho spoluhráče z portugalského klubu Islama Slimaniho. Záložník, jenž byl jednou z klíčových součástí vítězného portugalského týmu z Eura 2016, by měl Lišky vyjít na 21 milionů liber.

Manažer Leicesteru City Claudio Ranieri nepopíral, že nebyl zrovna spokojen se vstupem svého týmu do nové sezóny Premier League a vedení úřadujícího anglického šampiona se mu rozhodlo vyjít vstříc a do konce přestupového okna hodlá získat ještě dvě posily.

Kromě alžírského útočníka Islama Slimaniho, jenž by měl vytvořit konkurenci pro Jamieho Vardyho, Ahmeda Musu a Šindžiho Okazakiho, by měl přijít také portugalský středopolař Adrien Silva, jenž tuto informaci potvrdil pro deník O Jogo.

„Ano, mohu to potvrdit. Leicester je velice zajímavý klub a odpovídá mým profesním cílům,“ prohlásil Adrien Silva.

„Po 15 letech strávených ve Sportingu je to pro mě výjimečná příležitost, která mi může dovolit prokázat své schopnosti v jiné soutěži a také se vyvíjet v Premier League, což je ohromující liga.“

„Miluji Sporting jako svou rodinu a od svých 12 let jsem byl tomuto klubu zavázán. Prožil jsem tu mnoho šťastných okamžiků, mohu říct, že jsem s klubem vyrostl. Ale v 27 letech si myslím, že mě nikdo nemůže kritizovat za to, že chci přijmout tuto výzvu.“

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články