Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Zapomeňte na Drogbu, máme Bonyho, zní z Pobřeží slonoviny

Ostatní - Zapomeňte na Drogbu, máme Bonyho, zní z Pobřeží slonoviny

Zapomeňte na Drogbu, máme Bonyho, zní z Pobřeží slonoviny © planetf1.com - Bony Wilfried

0

Líbilo se

02.02. - Fanoušci Pobřeží slonoviny by podle reprezentačního trenéra Hervého Renarda a útočníka Gervinha měli zapomenout na Didiera Drogbu a užívat si nástup nové hvězdy Wilfrieda Bonyho. Střelec Manchesteru City je prý totiž víc než skvělou náhradou za bývalého kapitána.

Drogba ukončil po loňském mistrovství světa reprezentační kariéru a africký šampionát je pro Pobřeží slonoviny prvním turnajem bez nejlepšího střelce národního týmu. Exsparťan Bony ale v Rovníkové Guineji legendu zastoupil a v nedělním čtvrtfinále zařídil dvěma góly výhru nad fotbalisty Alžírska.

"Máme velké štěstí. Sice jsme přišli o Drogbu, ale zase jsme získali Bonyho. A to vůbec není špatné. Když máte hráče, jako je on a Gervinho, všechno je snazší," citovala francouzského kouče agentura Reuters. "V roce 2014 byl nejlepším střelcem v anglické lize. Myslím, že víc říkat nemusím," přidal Renard.

Bonyho před semifinále s Konžskou demokratickou republikou pochválil i Gervinho. "Nemůžeme pořád vzpomínat na Drogbu. Bony hraje jinak a dává nám jiné možnosti," prohlásil útočník AS Řím. "Navíc je to týmový hráč, který pro ostatní tvrdě pracuje, a to je fantastické," dodal.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články