Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Melbourne City by mohlo po Villovi přivítat i Lamparda

Ostatní - Melbourne City by mohlo po Villovi přivítat i Lamparda

Melbourne City by mohlo po Villovi přivítat i Lamparda © zimbio.com - Frank Lampard

1

Líbilo se

01.07. - Bývalá hvězda Chelsea Frank Lampard by mohl následovat kroky španělského útočníka Davida Villy a podepsat krátkodobou smlouvu s Melbourne City. Lampard je po vypršení kontraktu v Chelsea volným hráčem, ale stejně jako David Villa by měl po krátkodobém působení v Melbourne zamířit do New York City.

Lampard minulý měsíc po třinácti letech opustil Stamford Bridge, kde mu skončil kontrakt a stejně jako David Villa, který po pouhém roce odešel z Atlétika Madrid, by se měl v březnu příštího roku přestěhovat do nově se tvořícího týmu MLS New York City.

Ještě před tím by se ale mohl s bývalým kanonýrem Barcelony sejít v australském Melbourne City, což je stejně jako New York další klub spolupracující s anglickým mistrem Manchesterem City a bývalý Lampardův spoluhráč z Chelsea, brankář Mark Schwarzer potvrdil, že se ho anglický reprezentant už ptal na život v hlavním městě státu Victoria.

„Řekl jsem mu, že Sydney je nejlepší místo k životu, ale stejně tak jsem mu doporučil i Melbourne. Melbourne mám rád, je to skvělé město. Také jsem mu řekl, jak vášniví jsou ve Victorii sportovní fanoušci,“ přiznal Schwarzer.

„V australském fotbale je velký potenciál a bylo by neuvěřitelné, kdyby se tam vydal. Řekl jsem mu, že by se mu tam líbilo. Nevím, co si o tom myslí, tak uvidíme,“ dodal brankář Chelsea.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články