Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Brazilský soud poslal Pelého syna na 33 let do vězení

Ostatní - Brazilský soud poslal Pelého syna na 33 let do vězení

Brazilský soud poslal Pelého syna na 33 let do vězení © diariodopoder.com.br - Pelé se synem Edinhem

0

Líbilo se

03.06. - Brazilský soud poslal na 33 let do vězení syna fotbalové legendy Pelého. Edson Cholbi Nascimento, který je znám jako Edinho, byl odsouzen za praní peněz pro drogový gang, napsala v noci na dnešek agentura AP.

"Proces je stále otevřen. Ještě se může odvolat a mít další soud, který případ prověří," uvedla soudkyně Suzana Pereirová. Dodala, že 43letý Edinho může během odvolacího procesu, který v zemi trvá i roky, zůstat na svobodě. Tento týden bývalý fotbalový brankář ale musí odevzdat pas.

Soud vynesl rozsudek již v uplynulém týdnu, ale obžaloba s obhajobou se dohodla, že případ bude uchován v soukromí. Soudkyně nicméně sdělila, že našla dostatek důkazů k vynesení odsuzujícího verdiktu.

Edinho v minulosti obvinění odmítl. Připustil nicméně, že měl v problémy s drogami poté, co skončil s profesionálním hraním fotbalu, obchodování s narkotiky ale popřel. V roce 2005 strávil šest měsíců ve věznici s maximální ostrahou poté, co byl zadržen s padesáti dalšími lidmi během razie ve městě Santos.

Edinho je Pelého synem z prvního manželství s Rosemeri dos Reis Cholbiovou, se kterou se rozvedl v roce 1982. Legendární fotbalista, který je považován za jednoho z nejlepších všech dob, se oženil znovu v roce 1994 s psycholožkou Assírií Seixasovou, pár ale nyní žije v odloučení.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články