Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Nike představuje nové kopačky Green Speed 2

Ostatní - Nike představuje nové kopačky Green Speed 2

Nike představuje nové kopačky Green Speed 2 © nikeinc.com - kopačka Nike

2

Líbilo se

30.11. - Kopačky Nike Green Speed 2 jsou v současné době nejekologičtější kopačky na světě, ve kterých budou nastupovat mladí a talentovaní fotbalisté - Raheem Sterling, Eden Hazard, Mario Götze, Christian Eriksen a The Walcott.

Nízký dopad na životní prostředí. Maximální výkon na hřišti - to jsou hlavní rysy kopaček, které jsou vyrobené z recyklovatelných materiálů a zajistí každému hráči stoprocentní podporu na hřišti. Nike Green Speed 2 byly vyvinuty a vyrobeny v Itálii z recyklovaných a obnovitelných materiálu od podešve až po svršek boty. Nová generace kopaček přináší hráčům zároveň maximální výkon na hřišti.

Technologie All Conditions Control (ACC)

Nike GS2 jsou zničující za všech podmínek. S technologií Nike All Conditions Control (ACC) si povrch kopačky uchovává stejnou úroveň tření, citu a kontroly nad míčem za mokrých i suchých podmínek. Svršek boty je speciálně upraven tak, aby kopačka za všech podmínek poskytovala stále stejný pocit při kontaktu s míčem. Ať se fotbal hraje kdekoliv, svou roli hraje vždy i počasí: jen v Londýně je během sezony v průměru 125 deštivých dnů, což komplikuje zpracování a rozdávání přihrávek i pro nejlepší hráče světa. Nike All Conditions Control (ACC) zaručuje, že povrch kopačky poskytuje stejnou úroveň tření mezi kopačkou a míčem za mokrého počasí, což hráčům přináší podobný cit pro míč jako za sucha.

Nové kopačky Nike Green Speed 2 budou k dispozici v Nike Prague od 1. prosince 2012.

/ nikeinc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaffr - 02.12. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní informace
info zde:

http://gaste.iprostor.cz/

gaffr
Reklama
Reklama
Nejnovější články