Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Blíží se přestup Davida Beckhama. Do Austrálie

Ostatní - Blíží se přestup Davida Beckhama. Do Austrálie

Blíží se přestup Davida Beckhama. Do Austrálie © quirkybet.com - reprezentační kariéra Davida Beckhama je nejspíše definitivně u konce, anglická ikona je příliš stará

1

Líbilo se

16.11. - Kdejaký fotbalový fanoušek si čas od času posteskne, že David Beckham, módní ikona, ale hlavně vynikající fotbalista, nehraje v Evropě. S radostí ale blížící se přestup někdejšího anglického reprezentanta nepřijme, Beckham totiž míří za klokany.

Podle zpráv ze Severní Ameriky se David Beckham i v období mimo sezonu MLS velmi tvrdě připravuje, myslí si totiž na přestup.

K veřejnému tajemství, že Beckhamovy další kroky by měly vést do Austrálie, už se vyjádřil i mluvčí tamní fotbalové asociace. "Zvěsti okolo Beckhamova přestupu do Hyundai A-League zlepšují renomé naší soutěže," mnul si prsty zástupce svazu.

Přestupem Davida Beckhama z LA Galaxy na jihovýchod zeměkoule by australská soutěž získala dalšího výtečného fotbalistu včerejška. U protinožců už hrají Alessandro Del Pierro, Emile Heskey nebo Shinji Ono.

Největší naděje na získání anglické legendy si dělají v Melbourne Victory, nicméně zbraně neskládá ani Perth Glory. "Byli bychom šílenci, kdybychom o za takové situace o Beckhamovi neuvažovali," prohlásil šéf Perthu Paul Kelly.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaffr - 19.11. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

gaffr

Viktorie chce na dovolenou jo?

Vincent12

Tyvole čtu první komentař a to mě naprosto zbouralo Smajlík 2 Smajlík 2

Bal-lack

V jeho začátcích vynikající fotbalista s obrovskými předpoklady po odchodu z United už spíše módní ikona, než dobrý fotbalista.

Brain3223
Srnek - 16.11. Odpovědět

souhlas. Pro fanoušky Utd to musela bejt asi rána pod pás když odešel

Srnek

http://www.youtube.com/watch?v=0qLUwtBeRK8
takhle muze hrat jenom modni ikona Smajlík 2 jiste Smajlík 1

BeckhamKakaZidane
Cornero - 16.11. Odpovědět

S tim absolutne nesouhlasim. Je pravda ze jeho jmeno predbehlo jeho fotbalovost ale vzdy to byl skvelej fotbalista. Pravda po tricitce uz na kraj zalohy proste nema fyzicky ale furt by mohl hrat jakoukoliv top ligu

Cornero
Taibi - 16.11. Odpovědět

spíš bych poznamenal - "vyhnán" Fergusonem

Taibi

kachna

xEssien15x
Reklama
Reklama
Nejnovější články