Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Glasgow Rangers zmítaný finančními problémy zajímá zahraniční investory

Ostatní - Glasgow Rangers zmítaný finančními problémy zajímá zahraniční investory

Glasgow Rangers zmítaný finančními problémy zajímá zahraniční investory © championsleaguevideos.com - Glasgow Rangers

1

Líbilo se

17.03. - Zámořské finanční skupiny se zajímají o eventuální investici do skotského Glasgow Rangers, který se momentálně topí ve finanční krizi a je v konkurzu, o dění v klubu informoval v pátek správce konkurzní podstaty. Informaci přinesla agentura Reuters.

Finanční skupina „Blue Knights“ vedená bývalým ředitelem Glasgow Rangers a zaštítěná fanoušky již dříve potvrdila, že chce usilovat o převzetí klubu a požadovala vyjasnění klubové budoucnosti předtím, než Rangers přivítají 25. března na svém hřišti tradiční rivaly Celtic Glasgow. Ovšem tak rychlé řešení je nereálné.

Jsme potěšeni, že jsme do dnešního dne obdrželi několik orientačních nabídek na převzetí klubu,“ tvrdí správci konkurzní podstaty z firmy Duff and Phelps v oficiálním prohlášení.

Jsme přesvědčeni, že úroveň zájemců o koupi klubu z celého světa odráží původ a historii klubu a také fakt, že finanční situace Rangers se vyjasňuje a vylepšuje a tento trend bude pokračovat v dalších týdnech,“ pokračuje oficiální prohlášení.

Britská média informovala o tom, že o koupi se uchází například americká finanční skupina z Chicaga a Brian Kennedy, Skot, který vlastní anglický ragbyový klub Sale Sharks.

V únoru spadl Glasgow Rangers do konkurzu, když dlužil více než 9 milionů liber (260 milionů Kč) na nezaplacených daních. Následně za to bylo klubu odečteno v ligové soutěži deset bodů a ligový titul tak předčasně spadl do klína konkurenčního Celtiku.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
geloo - 20.03. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

geloo
Cap7 - 17.03. Odpovědět

Iam sexy and i know it :D

Cap7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články