Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » David Beckham do Paris Saint-Germain nepřestoupí

Ostatní - David Beckham do Paris Saint-Germain nepřestoupí

David Beckham do Paris Saint-Germain nepřestoupí © soccernet.espn.go.com - David Beckham

1

Líbilo se

03.01. - Bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham se definitivně rozhodl, že z rodinných důvodů odmítne nabídku lídra tabulky francouzské ligy Paris Saint-Germain. Šestatřicetiletý záložník by naopak mohl o rok prodloužit smlouvu v Los Angeles Galaxy, informuje v úterý server stanice BBC.

O Beckhamově možném přestupu se hovořilo zejména v souvislosti s příchodem trenéra Carla Ancelottiho a přítomností sportovního ředitele Leonarda, s nimiž spolupracoval už během svého hostování v AC Milán.

Beckham však nakonec dal přednost manželce Victorii a svým čtyřem dětem, které se údajně v Kalifornii cítí šťastné. Místo odchodu do Francie tak obživla myšlenka, že by Beckham mohl o rok prodloužit kontrakt ve Spojených státech amerických, kde obléká dres Los Angeles Galaxy.

"Případ považuji za uzavřený, byť jsem trochu zklamaný. Rodinná zodpovědnost ale nakonec u Davida převážila," zhodnotil v úterý jeho rozhodnutí Leonardo. Beckhamův kontrakt v Los Angeles vypršel 31. prosince loňského roku a fotbalista ho zatím neprodloužil. V uplynulé sezoně byl jedním z hlavních tahounů týmu a výraznou měrou se přičinil o vítězství v MLS.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
geroo - 07.01. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

geroo
NWM123 - 03.01. Odpovědět

Pěkné od něho, i když jsem si ho přál do PSG, ale zase by se museli děti stěhovat atd. Rozumím tomu Smajlík 1

NWM123
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články