Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Beckham zatím nevyřešil svou fotbalovou budoucnost

Ostatní - Beckham zatím nevyřešil svou fotbalovou budoucnost

Beckham zatím nevyřešil svou fotbalovou budoucnost © teamtalk.com - David Beckham

1

Líbilo se

22.11. - Fotbalový záložník David Beckham stále neví, kde bude působit poté, co mu na konci prosince skončí pětiletá smlouva v americkém celku Los Angeles Galaxy. Nevyloučil návrat do rodné Anglie, zároveň si ale nedokáže představit, že by nastupoval proti Manchesteru United, za který hrával.

Beckham bude v 36 letech pokračovat v bohaté kariéře, ovšem jméno svého působiště zatím nezná.

"Manchester United zbožňuji. Když jsem byl na hostování v AC Milán a nastoupil jsem proti němu, byl to zvláštní pocit. Stejné by to asi bylo, kdybych se vrátil do Premier League a oblékal dres jiného klubu," poznamenal bývalý kapitán anglické reprezentace.

"Když jsem přišel do United, chtěl jsem tam začít i končit kariéru. Ale to se bohužel nestalo. Nikdy jsem si nedokázal představit, že bych měl nastupovat proti tomuto klubu v lize za jiný tým. Jenže člověk nikdy neví, staly se i podivnější věci," doplnil Beckham.

Slavný fotbalista v minulosti trénoval s Arsenalem i Tottenhamem v době, kdy americká Major Soccer League (MLS) měla přestávku, a udržoval se tak v kondici. K dohodě o spolupráci však nikdy nedošlo. Nyní má Beckham několik nabídek z evropských klubů.

"Budu pokračovat. Stále se cítím dobře a mohu hrát na nejvyšší úrovni," nepochybuje o své výkonnosti. "Až mi skončí smlouva s Galaxy, tak si sednu s rodinou a uvidíme, co bude pro nás nejlepší," zakončil Beckham, který letos pomohl Los Angeles k vítězství v MLS.

Kam dál?

Petr Musil / Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Myslíte, že by se Beckham měl vrátit do Evropy?

Ano (29)

Ano 96,7%

Ne (1)

Ne 3,3%
Celkový počet hlasů: 30
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články