Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Gullit: David Beckham je připraven opustit Los Angeles

Ostatní - Gullit: David Beckham je připraven opustit Los Angeles

Gullit: David Beckham je připraven opustit Los Angeles © Getty Images - David Beckham

1

Líbilo se

11.10. - Legendární nizozemský fotbalista Ruud Gullit a bývalý trenér Los Angeles Galaxy uvedl, že je David Beckham připraven opustit Los Angeles. Podle držitele zlatého míče z roku 1987, by byl ideální výzvou pro Beckhama klub Paris Saint-Germain.

David Beckham přišel do Los Angeles v roce 2007 jako největší hvězda fotbalové ligy MLS a podepsal v místním klubu Galaxy smlouvu na pět let. Tato smlouva ovšem šestatřicetiletému záložníkovi vyprší příští měsíc a začínají se rojit spekulace o jeho další budoucnosti.

Zájem o Beckhama projevily mnohé kluby po celém světě, včetně týmů Premier League, jmenovitě Tottenham Hotspur a Queens Park Rangers. Gullit, který trénoval Beckhama v LA Galaxy v letech 2007-08 je přesvědčen, že je hvězdný záložník připraven vrátit se do evropského fotbalu a napověděl, který klub ze zájemců by mu podle něj nejvíce vyhovoval.

"Paris Saint-Germain je velký klub, který má rozjetý ambiciózní projekt, takže by to pro něj byl velmi dobrý a zajímavý přesun. Vím, že bude chtít nějakou výzvu, "uvedl Gullit pro server goal. Nezapomněl také dodat fakt, že zájem o fotbal za mořem se nedá vůbec porovnávat s tím, který panuje na starém kontinentě. "Beckham je posedlý fotbalem a v Los Angeles není fotbalová kultura, upřednostňují se tam jiné věci."

"Existují další nově vznikající ligy, kde by mohl David hrát, ale myslím, že je ještě dost dobrý, aby působil v silné evropské lize a hrál evropské soutěže", dodal Gullit, který tak jasně napověděl bývalému svěřenci, kterou cestou by se měl dále vydat. David Beckham se bude muset v následujících týdnech rozmyslet, kam jeho bohatá kariéra povede dál.

Petr Zikmund / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
nete - 12.10. Odpovědět

velmi zajímavé hokejové zápasy na dnes

http://cese.iprostor.cz/

nete
Reklama
Reklama
Nejnovější články