Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Také v Anglii mají svého Bosáka s Táborským

Ostatní - Také v Anglii mají svého Bosáka s Táborským

Také v Anglii mají svého Bosáka s Táborským © -

3

Líbilo se

25.01. - BULVÁRNÍK + VIDEO Nedávno vyšlo v České republice na povrch video s analýzou slávistické bídy v podání našich komentátorů Jaromíra Bosáka a Vladimíra Táborského. Tentokrát zůstali mikrofony o přestávce zapnuty i v Anglii a narážky anglických komentátorů byli mnohem ostřejší než ty naše.

Jednalo se o velmi nevkusné pomlouvání žen ve fotbale. Komentář mezi sebou svedli dva známí angličtí komentátoři Richard Keys a Andy Gray. Při zápase mezi Liverpoolem a Wolverhamptonem stála totiž na pomezní čáře žena a ta to velmi odnesla.

Pětadvacetiletá Masseyová neodmávala v jedné situaci jasný ofsajd, díky kterému poté padl první gól utkání (Liverpool nakonec vyhrál 3:0).

Stejně jako v případě Bosáka s Táborským si komentátoři mysleli, že mají mikrofony vypnuté, jenže jejich nahrávka byla poskytnuta anonymním zdrojem anglickým novinám. "Někdo by měl jít dolů a vysvětlit jí, co to ve fotbale znamená ofsajd," prohlásil podle deníku Daily Mail Richard Keys.

"Očekávám, že se tu dneska stane něco velkého. Kenny se z toho rozhodně počůrá," řekl Keyes o manažerovi Liverpoolu Kennym Dalglishovi. To však nebylo zdaleka vše na vystupování žen. "Fotbal se zbláznil. Viděl jsi Karren Bradyovou jak si ráno stěžovala na sexismus? Udělej mi laskavost lásko," řekl uznávaný anglický komentátor. Bradyová řekla, že má zkušenosti se sexismem toho nejhrubšího zrdna, lhaním o jejím osobním životě a tak podobně.

Při nedělním oslovení obou komentátorů prohlásil Keys pouze, že si nic podobného nevybavuje a popřál pomezní Masseyové hodně štěstí. Následující den však byli oba donuceni se omluvit a tak také učinili, jak uveřejnil web Sky Sports. Oba dva to odnesli znovu poté, co vedení anglické soutěže odvolalo jejich komentování pondělního utkání mezi Boltonem a Chelsea, které skončilo vítězstvím Blues v poměru 0:4

Video můžete skouknout ZDE!

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FatJoe - 06.02. Odpovědět

kokoti..:!

FatJoe
- 01.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavé zápasy.
Velmi dobré kursy. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Cornero - 27.01. Odpovědět

Zadnej jasnej ofsajd to nebyl. To tak jenom vypada protoze kamera snimala hriste trochu pod uhlem ale kdyz se clovek zorientuje podle pruhu na hristi tak vidi ze v dobe prihravky hrac v ofsajdu nejspis nebyl.

Cornero
- 25.01. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

zajímalo by mě naši komentátoři jestli měli narážky na Dášu Damkovou

markynho

Autor zapomněl napsat, že ten "neodmávaný jasný ofsajd" ofsajdem vůbec nebyl, jak ukázal opakovaný záběr... Trošku více objektivity, prosím.

Barbarka_CZ
Jedi - 25.01. Odpovědět

a pošli mi video ve kterém je jasně vidět že to ofsajd není:)já ho nemůžu najít

Jedi

http://www.footytube.com/video/wolverhampton-wanderers-liverpool-jan22-71094 - čas 1:41

Barbarka_CZ

"vytažený" obrázek zde: http://sklad.obrazku.cz/stranka/608201_wolveslive.jpg.html

Barbarka_CZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články