Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Zahraniční ligy - první týden roku 2011

Ostatní - Zahraniční ligy - první týden roku 2011

Zahraniční ligy - první týden roku 2011 © almostanything.betsafe.com - Souboje Celticu s Rangers bývají vždy na ostří nože (ilustrační foto)

0

Líbilo se

11.01. - REVIEW

O vánočních svátcích a na začátku nového roku prožívá většina fotbalových soutěží Evropy „nucený klid“, tedy zimní přestávku. Přesto se však stále najde několik málo států, kde se dvaadvacet hráčů prohání po trávníku v touze dostat onen kulatý nesmysl do brány soupeře.

SKOTSKO - 19. kolo

Tak například ve Skotsku se první letošní kolo hrálo hned na Nový rok. Hearts v něm porazili Hibernian a Rangers na domácí půdě překvapivě podlehli největším rivalům, tedy Celticu jasně 0:2. Nejen díky této výhře, ale také díky kompletní sérii odehraných zápasů se tak zelenobílí dostali do čela tabulky právě před druhý nejslavnější skotský klub. Rangers ovšem mají dvě odložená utkání k dobru a pokud v nich budou naplno bodovat, opět se na první místo vrátí.

Změny proběhly i na druhém konci tabulky, kde se na sestupovou příčku propadl Hamilton, který ze 17 odehraných duelů nasbíral pouhých jedenáct bodů. Všichni jeho největší soupeři v boji o udržení se v nejvyšší soutěž, tedy Aberdeen, Hibernian a St. Mirren však mají odehráno o dva zápasy více.

Tabulka:
1. Celtic 45 b. (+28), 2. Rangers 41 b. (+20), 3. Hearts 39 b. (+18) ... 10. Hibernian 16 b. (-11), 11. St. Mirren 16 b. (-16), 12. Hamilton 11 b. (-19)

PORTUGALSKO - 15. kolo

Také v Portugalsku už se odehrálo první kolo v novém roce. Na průběžné podobě ligové tabulky se ovšem nic nezměnilo, soutěži i nadále vládne Porto před dvojicí Benfica - Sporting Lisabon.

Poslední celek Naval sice vstoupil do druhé poloviny sezóny nečekanou výhrou 2:1 na půdě Guimaraese, jeho dosud šestnáctá pozice ovšem zůstává neměnná. Na předposlední Portimonense ale ztrácí už jen jeden bod.

Tabulka:
1. Porto 41 b. (+30), 2. Benfica 33 b. (+16), 3. Sporting Lisabon 28 b. (+8) ... 14. Rio Ave 14 b. (-6), 15. Portimonense 9 b. (-13), 16. Naval 8 b. (-19)

Bára Tesnerová / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
polesi - 14.01. Odpovědět

Zdraví prosím nevěřte sázkaři tanse.bloger poslal mě zápasy za 1000kč ani jeden nevyšel

polesi
- 12.01. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELTIC ! Smajlík 17

GajdaAFC
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články