Zpět na » Ostatní » Češi v zahraničí, 50. týden

Ostatní - Češi v zahraničí, 50. týden

Češi v zahraničí, 50. týden © mobil.bz-berlin.de - Roman Hubník neměl tento víkend zrovna důvod k radosti, zavinil penaltu a byl vyloučen

0

21.12. - Nemálo zápasů napříč celou Evropou se o tomto víkendu neodehrálo z důvodů nepřízně Matky Přírody. Špatné počasí odložilo zejména duely na Ostrovech, například v anglické Premier League se odehrála pouze tři utkání.

ANGLIE

Radoslav Kováč, West Ham - On ani gólman Marek Štěch do souboje s Blackburnem (1:1) nezasáhli, k utkání nebyli nominováni.

Roman Bednář, Leicester (II. liga) - Ze zdravotních důvodů nebyl k utkání proti Ipswichi (0:3) nominován.

NĚMECKO

Michal Kadlec, Leverkusen - Proti Freiburgu (2:2) odehrál celé utkání a v 86. minutě dostal žlutou kartu.

David Jarolím, Hamburk - Na rozdíl od svého kolegy, gólmanské dvojky Hamburku Jaroslava Drobného odehrál proti Gladbachu (1:2) celý zápas.

Jan Morávek, Kaiserslautern - Odehrál první poločas duelu v Brémách, které nováček Bundesligy nakonec ovládl těsným poměrem 2:1. Jeho kolegové Jiří Bílek a Jan Šimůnek nebyli k utkání nominováni.

Martin Fenin, Frankfurt - Eintracht připravil teprve druhou porážku v sezóně vedoucímu Dortmundu, když ho doma porazil 1:0. Český útočník měl na vítězné trefě lví podíl, po svém příchodu na hřiště v 77. minutě se o devět minut později efektní patičkou postaral o gólovou asistenci Gekasovi.

Roman Hubník, Hertha Berlín (II. liga) - Proti Augsburgu prožil prachbídný večer. Nejprve v 70. minutě zavinil penaltu, díky které domácí vyrovnali na konečných 1:1, a krátce před koncem pak byl po druhé žluté kartě vyloučen.

ITÁLIE

Zdeněk Grygera, Juventus - Po zdravotních trablech už opět plně trénuje, do zápasu na hřišti Chieva (1:1) však ještě nezasáhl, utkání sledoval z lavičky náhradníků.

Libor Kozák, Lazio - Proti Udine nastoupil na závěrečných 19 minut a byl u toho, když si hostující Zapata dvě minuty před koncem vstřelil vlastní gól. Díky tomu Lazio vyhrálo 3:2. Mladičký Matěj Vydra za hosty nenastoupil, k utkání nebyl nominován.

ŠPANĚLSKO

Tomáš Ujfaluši, Atlético Madrid - Proti Málaze (3:0) odehrál celý zápas.

Jiří Jarošík, Zaragoza - Na hřišti Osasuny odehrál celý zápas a přispěl tak svému týmu k bodu za remízu 0:0.

FRANCIE

Jaroslav Plašil, Bordeaux - V utkání na hřišti Sochaux (1:1) opět nechyběl ani minutu, na konci utkání obdržel žlutou kartu. Václav Svěrkoš se v domácích barvách nepředstavil, k duelu nebyl nominován.

Mario Lička, Brest - On i jeho kolega Tomáš Mičola odehráli proti Nice (1:1) celý zápas.

NIZOZEMÍ

Michal Švec, Heerenveen - Proti De Graafschap (4:0) odehrál celý zápas, jeho kolegové Michal Papadopulos a Milan Kopic nebyli k utkání nominováni.

BELGIE

Anderlecht - K vítězství 2:0 na hřišti Brugge přispěli dobrými výkony v základní sestavě Jan Lecjaks a Lukáš Mareček. Další Čech v dresu Fialek Jan Polák tentokrát zůstal mezi náhradníky, Ondřej Mazuch nebyl k zápasu nominován.

Radek Petr, Eupen - Do vítězného duelu proti Charleroi (1:0) coby brankář č. 2 nezasáhl.

Daniel Pudil, Genk - Kvůli karetnímu trestu nebyl k utkání s Lierse (1:1) nominován.

TURECKO

Milan Baroš, Galatasaray - Stále se potýká se zraněním, proti Konyasporu (1:0) tak nenastoupil. V dresu poražených se pak tentokrát nepředstavil ani Bořek Dočkal, ani Martin Klein.

Tomáš Zápotočný, Besiktas - Do duelu s Gaziantepsporem (1:1) nebyl nominován, jeho kolega Tomáš Sivok je zraněný, již se však zapojil do mírného tréninku.

Jan Rajnoch, Ankaragücü - Zápas proti Antalyasporu (2:2) odehrál celý.

SKOTSKO

Rudolf Skácel, Heart of Midlothian - Proti Inverness (2:1) odehrál celý zápas, gólově se však tentokrát neprosadil.