Zpět na » Ostatní » Češi v zahraničí, 49. týden - 2/2

Ostatní - Češi v zahraničí, 49. týden - 2/2

Češi v zahraničí, 49. týden - 2/2 © -

0

14.12. - Vyjma TOP 5 zahraničních lig se stále hraje ještě i na dalších stadionech po celé Evropě. Nicméně například nejvyšší soutěže v Dánsku, Rumunsku a na Ukrajině mají nyní zimní přestávku.

NIZOZEMÍ

Heerenveen - Proti druhému týmu tabulky Twente si svěřenci trenéra Janse zastříleli, když zvítězili 6:2. Do utkání zasáhl z trojice Michal Švec, Michal Papadopulos a Milan Kopic pouze první jmenovaný, zato odehrál celé střetnutí. Exostravský útočník sledoval zápas z lavičky náhradníků, obránce Kopic je po zranění.

Jakob Lensky, Utrecht - Proti NAC Breda odehrál úvodních 62 minut, poté byl vystřídán. Porážce 1:3 zabránit nedokázal.

BELGIE

Anderlecht - Utkání s Lokerenem, které skončilo bezbrankovou remízou, odehráli celých 90 minut Ondřej Mazuch, Jan Polák i Jan Lecjaks. Další český zástupce Lukáš Mareček zůstal na lavičce náhradníků.

Radek Petr, Eupen - Debakl, který utržil jeho tým na hřišti Genku (1:5), sledoval z lavičky. V dresu vítězů odehrál celé střetnutí Daniel Pudil.

TURECKO

Milan Baroš, Galatasaray - Poté, co si obnovil zranění stehenního svalu, nebyl svému celku k dispozici a Galatasaray prohrál s Genclerbirligi vcelku jasně 0:2.

Tomáš Zápotočný, Besiktas - Proti Eskisehirsporu nenastoupil a možná i proto jeho celek prohrál 0:2. Tomáš Sivok je stále zraněný.

Konyaspor - V existenčním utkání proti Sivassporu se neobjevil ani Bořek Dočkal, ani Martin Klein. Nováček turecké ligy prohrál 0:1 a spadl na šestnáctou, tedy sestupovou příčku.

Jan Rajnoch, Angaragücü - V utkání proti Fenerbahce odehrál celých 90 minut a byl tak u překvapivé výhry 2:1. Obě branky vítězů vstřelil slovenský útočník Šesták.

SKOTSKO

Rudolf Skácel, Heart of Midlothian - Aberdeenu vstřelil dvě branky a plnou měrou se tak zasloužil o jednoznačné vítězství 5:0. Odehrál celý zápas.

Tomáš Černý, Hamilton - Utkání na půdě St. Johnstone bylo odloženo.