Zpět na » Ostatní » Zápisníček Romana Hubníka, 1. díl

Ostatní - Zápisníček Romana Hubníka, 1. díl

0

07.08. - Na nedávném EURU jednadvacítek hraném v Nizozemsku byl kapitánem lvíčat, již půlrok působí v moskevském ambiciozním týmu FK, kam přestoupil v lednu ze Sigmy Olomouc. Řeč je o Romanu Hubníkovi.

"Zápas s Rubinem Kazaň byl pro nás moc důležitý, protože jsme se chtěli udržet na špici ligy.

Začali jsme výborně. Už v páté minutě jsme vedli jedna nula, ale v jedenácté jsme inkasovali z penalty na 1:1. Druhý poločas byl pro nezaujatého diváka velkým zážitkem, když šance střídala šanci. Nakonec jsme pět minut před koncem vstřelili branku na 2:1.

Pro nás jsou to zlaté body. Já jsem byl po měsíční pauze vynucené svalovým zraněním pouze na lavičce.

V příštím kole nás čeká úřadující místr ligy CSKA."