Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kvalifikační zápas na Euro 2012 mezi Itálií a Srbskem byl kvůli výtržnostem předčasně ukončen

Ostatní - Kvalifikační zápas na Euro 2012 mezi Itálií a Srbskem byl kvůli výtržnostem předčasně ukončen

Kvalifikační zápas na Euro 2012 mezi Itálií a Srbskem byl kvůli výtržnostem předčasně ukončen © uefa.com - kvalifikační zápas mezi Itálií a Srbskem byl kvůli výtržnostem předčasně ukončen

3

Líbilo se

12.10. - Úterní kvalifikační utkání o fotbalové Euro 2012 mezi Itálií a Srbskem bylo v Janově kvůli výtržnostem hostujících diváků po šesti minutách hry přerušeno. Skotský rozhodčí Craig Thompson poslal hráče ze hřiště a později zápas předčasně ukončil. Zprávu přinesla agentura Reuters.

Už začátek zápasu kvalifikační skupiny C se kvůli problémům s diváky zpozdil o 35 minut. Příznivci srbského týmu házeli na hřiště i na italské fanoušky světlice, a několik z nich vyšplhalo na plot, který je odděloval od Italů, kde vytrhli díru v pletivu, které mělo bránit házení předmětů na hřiště.

Hráči sice před výkopem vyšli na hřiště, ale rychle se vrátili do kabin, zatímco policie a pořadatelé se pokoušeli uklidnit v jednom rohu srbské fanoušky, které italští příznivci častovali neslušnými pokřiky. Hasiči museli použít hadice v sektoru pro sezení italských diváků, kam dopadaly světlice.

Srbští hráči se vrátili na hřiště po půl hodině a také se pokoušeli své fanoušky uklidnit, ale nedařilo se jim to. Kapitán, záložník Interu Milán Dejan Stankovič byl viditelně rozzlobený a odstrčil mikrofon reportéra, který se s ním pokoušel mluvit.
Zápas nakonec začal, ale italští diváci bučeli při srbské hymně a rozhodčí odpočítal extrémně krátkou "minutu" ticha za čtyři italské vojáky, kteří v minulých dnech zahynuli v Afghánistánu.

Už před zápasem srbská média oznámila, že brankář Vladimír Stojkovič nebude hrát, rozhodl se odstoupit poté, co ho cestou na stadion uráželi vlastní fanoušci. Podle nich to souvisí s domácí klubovou rivalitou. Stojkovič je nyní hráčem Partizanu Bělehrad, zatímco dříve hájil barvy nenáviděného městského rivala, Rudé hvězdy. Místo Stojkoviče nastoupil Željko Brkič.

Drobné problémy se vyskytly už před zápasem mimo stadion, kde se tradičně vznětliví srbští příznivci střetli s italskou policií.

Tomáš Reiner / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 13.10. Odpovědět

moc jsem byl nasranej Smajlík 14 na jedinej fotbal, kterej sem se chtel divat a oni to tak poserou Smajlík 15

Forte02

To jsme na tom byli stejně...Místo fotbalu jsem půl hodiny koukal na řádění srbských bezmozků...Divím se,že je těžkooděnci nesrovnali před stadionem.

myšmaš
caps - 13.10. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://caneo.blog.cz/

caps

demence... Smajlík 12

forza_Mike
Sushi - 13.10. Odpovědět

srbové jsou debilové a italská policie taky.

Sushi
caleis - 13.10. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://caneo.blog.cz/

caleis
Reklama
Reklama
Nejnovější články