Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Straka dostal v Austrálii od klubu varování

Ostatní - Straka dostal v Austrálii od klubu varování

Straka dostal v Austrálii od klubu varování © - František Straka má obrovskou radost

1

Líbilo se

08.10. - Český fotbalový trenér František Straka dostal od vedení australského klubu North Queensland Fury varování za jeho konfrontaci se čtvrtým rozhodčím během ligového utkání proti Central Coast Mariners v minulém týdnu. Informaci v pátek přinesla agentura AFP.

Dvaapadesátiletý Straka se dostal v přestávce zápasu proti Central Coast Mariners, který tento tým vyhrál 3:2, do konfliktu se čtvrtým rozhodčím Krisem Griffithem-Jonesem. Chtěl totiž protestovat u hlavního sudího Kurta Amse, který ukončil první poločas ve chvíli, kdy North Queensland Fury vedl 1:0 a měl zahrávat rohový kop.

"Hlavního kouče Straku jsme varovali v souvislosti s jeho chováním k delegovaným osobám po prvním poločase. Hovořili jsme s ním o incidentu. Každému, kdo "Franze" pozná, je zřejmé, že trenér nechtěl nikomu ublížit či znevážit sport. Dotyk s arbitrem nebyl úmyslný a je třeba ho chápat v kontextu Strakovy živelnosti, kterou doteď oceňovala média i široká veřejnost a měla představovat přínos pro A-League," stojí v prohlášení klubu adresovaném Australské fotbalové federaci (FFA).

Adam Tkadlec / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
calet - 09.10. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://caneo.blog.cz/

calet
Reklama
Reklama
Nejnovější články