Zpět na » Ostatní » Zápisníček Radka Dosoudila, 3. díl

Ostatní - Zápisníček Radka Dosoudila, 3. díl

0

21.08. - Český obránce Artmedie Bratislava Radek Dosoudil se svým týmem uhrál o víkendu proti Košicím bezbrankovou remízu. "Zápas měl jednoznačný průběh. Od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho vlastní polovinu a vytvářeli jsme si mnoho šancí," tvrdí Dosoudil v pravidelné rubrice Zápisníček.

S Artmedií nás čekal zápas proti Košicím, které v minulém kole porazily na svém hřišti úřadující mistra Žilinu.

Zápas měl jednoznačný průběh. Od začátku utkání jsme soupeře zatlačili na jeho vlastní polovinu a vytvářeli jsme si mnoho šancí. V prvním poločase to byly tři stoprocentní šance, ale hosty podržel skvělý gólman. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

V kabině jsme si říkali, že určitě nějaký gól vstřelíme. Druhý poločas začal ve stejném stylu, hosté se stáhli a my do nich bušili. V 69. minutě dostal soupeř červenou kartu a náš tlak se zvyšoval. Bohužel i přes obrovské množství šancí jsme branku nevstřelili a hrdinou utkání se tak stal hostující brankář.

Tento týden nás čeká velice důležití utkání v Nitře, která je aktuálním lídrem slovenské ligy.

V dalším utkání se právě Nitra představila na půdě Žiliny. Utkání mělo podobný průběh jako to naše. Scénář byl stejný jako u nás. Žilina dostala soupeře pod obrovský tlak, ale soupeřovu síť nedokázala rozvlnit ani jednou. Je možné, že na úřadujícím mistrovi se projevuje neúspěch z nepostupu do třetího předkola Ligy mistů, kdy nad Žilinou zvítězila pražská Slavia.

Nevýrazným zápasem tohoto kola se stal duel Dubnica se Sencem, který skončil remízou 1:1 a hosté tak i nadále zůstávají na posledním místě. V utkání Slovanu s Ružomberokem se radovali hosté z nejtěsnějšího vítězství 1:0. Ăščastník Poháru UEFA Zlaté Moravce hostil na svém hřišti Banskou Bystrici a po velice atraktivním boji v utkání zvítězili domácí 3:2. Velice zajímavou situací tohoto utkání se staly dvě vlastní branky českého hráče Herdy.

V posledním utkání tohoto kola, které zmíním, si Trnava přivezla tři body z Trenčína výhrou 2:0, hosty už jako tradičně povzbuzovaly stovky fanoušků, kteří doprovázejí mužstvo na venkovní zápasy.

Nyní se mohou fanoušci těšit na příští kolo, kdy je na programu souboj dvou prvních týmů, tedy Nitry s Artmedií.