Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Potenciální hráči MS pro německou Bundesligu: KRAJNÍ OBRÁNCI

Ostatní - Potenciální hráči MS pro německou Bundesligu: KRAJNÍ OBRÁNCI

Potenciální hráči MS pro německou Bundesligu: KRAJNÍ OBRÁNCI © zimbio.com -

2

Líbilo se

16.07. - Redakce FotbalPortal.cz pro Vás připravila malý seriál o hráčích, kteří se předvedli na MS v JAR a mohli by se dle všemožných spekulací přesunout do některého z klubů německé Bundesligy. Dnes pokračujeme dílem třetím, ve kterém se zaměříme na krajní obránce, tedy beky.

Maxi Pereira (Uruguay, Benfica - 26let)

Hodně všestranný hráč, který se nejčastěji objevoval na pravé straně uruguayské defenzívy. Povedlo se mu vstřelit druhou branku své země v semifinále proti Holandsku, ta však užitek Uruguaycům už nepřinesla. V zápase o třetí místo dělal hodně velké problémy Aogovi. Jelikož hraje v Evropě, je jeho cena celkem vysoká, pohybuje se kolem 6 miliónů euro. Pereira by rád přestoupil, má však jednu podmínku: hrát Ligu mistrů.

Mauricio Isla (Chile, Udinese Calcio - 22let)

Směrem dozadu velice silný, prakticky neprohrává souboje a velmi málo fauluje. Směrem dopředu zase technicky a rychlostně velice dobře vybavený fotbalista. Proti silné Brazílii však ukázal, že ještě není připraven podávat stabilní výkony také v důležitých zápasech. V Udinese má smlouvu do roku 2012, ale jeho situace už sleduje např. Schalke nebo AS Řím.

Efrain Juarez (Mexiko, UNAM Pumas - 22let)

Typově hodně podobný fotbalista jako Maxi Pereira, jen mu stále chybí větší technický vyzrálost a lepší přehled v kombinaci. Na právě straně může hrát prakticky jakoukoliv pozici. Spekulovalo se o zájmu VFB Stuttgart, ale podle posledních zpráv to vypadá, že Juarez zamíří do skotského Celticu.

Yun-Nam Ji (KLDR, April 25 - 25let)

Levý obránce byl jedním z mála hráčů, který podával za KLDR stabilní výkony. Navíc vstřelil proti Brazílii jedinou branku své země. Velice běhavý fotbalista, který se rád zapojuje do ofenzívy. Jeho spoluhráč z národního týmu Tae-Se Jong, který přestoupil do Bochumi, přiznal, že svého kamaráda přemlouval a přestup do Bundesligy není vyloučen. O hráče, jehož hodnota je 400tis. euro se zajímá Freiburg a Hannover.

První dva díly našeho seriálu najdete zde:

BRANKÁŘI

STŘEDNÍ OBRÁNCI

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články