Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Dělají si jméno

Ostatní - Dělají si jméno

Dělají si jméno © NIke.com - Tréninkové centrum

0

Líbilo se

16.07. -

Z Latinské Ameriky a jihozápadní Asie, po Čínu a napříč celou Evropou, po celém světě si nejlepší začínající hráči jdou pro svou šanci stát se profíkem. Všichni chtějí využít jedinečnou příležitost. Získat smlouvu. Následující čtyři hráči již upoutali naši pozornost.

Ali Malik ze Saúdské Arábie je kreativní útočník, stejně silný ve střelbě a vedení míče na obě nohy. Podle slov jeho trenéra, Ali ovládá přesnost, sílu střel a fantastická zakončení. Všechny dovednosti, které ti pomohou získat pozornost. Přehraj si na jeho fanouškovské stránce, jak dává zabrat brankářům.

Bartek Kalanski z Velké Británie chytá již od svých osmi let, v současnosti za New College Football Academy. Pozornost si získal svými neomylnými pohyby mezi tyčkami. Řídí se heslem “Kdo chce zvítězit, nemůže se vzdávat. Kdo se vzdává, nemůže nikdy zvítězit.”
Prohlídni si jeho videa na YouTube) a ukaž světu, co dovedeš ty.

Goran Slijepchevich z Chorvatska má dvě vražedné zbraně. Levou a pravou nohu. Podívejte se na jeho fanouškovskou stránku, co dovede jako rychlý útočník nebo levé křídlo dotykem, kontrolou a střelbou míče. Pokud právě nehraje za své místní Spansko, najdeš ho na hřišti pracovat na rychlosti a rozvedení útoku.

Jasper Ham z Nizozemska hraje na postech levého křídla a záložníka. Jeho výbušnou rychlost a rafinovanost levé nohy oceňují v FC Abcoude a nyní udělaly dojem na naše trenéry. Fotbal bere jako naprostý závazek - od tréninku volných kopů bez ohledu na sníh (k vidění na jeho fanouškovské stránce), po odhodlání nevzdávat se do poslední vteřiny zápasu. Jasper je připraven naplno využít The Chance. To je důvod, proč si získal pozornost.

Stále máš možnost přihlásit se. Zaplň svoji stránku na Facebooku fotkami, videi a komentáři, abys získal pozornost. Pokud ses ještě nepřihlásil a toužíš stát se profíkem, víš, jak to udělat.

Zapoj se do The Chance

/ nikefootball.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články