Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST PROJEKT „THE CHANCE”

Ostatní - NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST PROJEKT „THE CHANCE”

NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST   PROJEKT „THE CHANCE” © -

2

Líbilo se

30.06. -

Nike spolu s manažerem anglického Arsenalu Arsenem Wengerem představila projekt The Chance, jehož cílem je nalézt talentované, dosud neobjevené fotbalisty, kterým ve spolupráci s Premier League poskytne elitní tréninkový program v anglické Nike akademii. Tato akademie je pro mladé hráče šancí vstoupit do světa profesionálního fotbalu. Vybraní účastníci absolvují roční tréninkový program vedený nejlepšími světovými trenéry.

rojektu The Chance se mohou zúčastnit hráči z celého světa včetně České republiky. Už nyní se mohou přihlašovat na webových stránkách www.nikefootball.com, kam uvedou svou vlastní fanouškovskou stránku vytvořenou na Facebooku. Nike pak podle popularity hráčů a jejich hráčských dovedností vyberete ty nejlepší a pozve je do dalšího kola na fotbalové testy, které se budou konat v průběhu srpna po celé republice. Těchto testů se také mohou zúčastnit hráči, kteří získají od Nike tzv. „divokou kartu“ a osobní pozvání na tuto akci. Z České republiky se pak na základě výsledků fotbalových testů dostanou do dalšího mezinárodního kola dva hráči. Celkem sto hráčů z celého světa se na jaře 2011 popere v Anglii o osm míst na prestižní fotbalové akademii Nike. Kompletní pravidla projektu The Chance a termíny jednotlivých kol najdete na www.nikefootball.com.

Projekt The Chance je výbornou příležitostí pro hráče,“ řekl Matěj Vydra, který nedávno opustil ostravský Baník a zamířil do italského Udine. „Škoda, že už mám smlouvu podepsanou”, dodal s úsměvem. „Fotbalová akademie v Anglii by mě hodně bavila.

Projekt The Chance
Tento projekt je další fází kampaně Nike Zapiš se do dějin. Nejlepší světoví hráči, jakými jsou Cristiano Ronaldo, Didier Drogba nebo Wayne Rooney, vystupují v krátkém filmu o rozhodujících momentech zápasu, kdy jediná přihrávka či jediná střela mohou jedné zemi přinést obrovské oslavy a druhou připravit o všechny naděje.

Díky projektu The Chance bude mít každý hráč příležitost „zapsat se do dějin”. Sto nejlepších hráčů ze 40 zemí bude pozváno na testy do Anglie, kde se budou ucházet o jedno z osmi míst v mezinárodní akademii Nike, kam pak od července 2011 nastoupí.

Je to výborná příležitost pro všechny mladé hráče po celém světě. Budou moci absolvovat elitní trénink v nejmodernějším zázemí a to jim umožní dosáhnout maximálního potenciálu,“ řekl Arsene Wenger, trenér Arsenalu, při uvedení projektu The Chance v nově otevřeném tréninkovém centru v Sowetu, které místní komunitě poskytuje špičkové tréninkové zázemí a zároveň pomáha řešit problematiku HIV/AIDS. „Je pro mě velkou ctí, že se mohu osobně zúčastnit tohoto hledání talentů v rámci projektu The Chance.„

Vybraní hráči z celého světa se v plném rozsahu zúčastní programu tréninkového centra v Anglii a budou mít přístup ke špičkovým trenérům, odborníkům na výživu, psychologům a kondičním trenérům.


Akademie Nike vytváří ideální sportovní zázemí, které už celé řadě hráčů úspěšně dopomohlo vstoupit do profesionálního fotbalu,” řekl Ged Roddy, ředitel dorostenecké organizace při Premier League. „The Chance je skvělá příležitost objevit talentované hráče.”

Kompletní pravidla a podmínky soutěže The Chance naleznete na www.nikefootball.com.

/ nikefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
patre - 03.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

patre
apak - 01.07. Odpovědět

dej pls na facebooku stránku NIKE-write to futur a líbí se mi a pozvete co nejvíc přátel diky dej pls na facebooku stránku NIKE-write to futur a líbí se mi a pozvete co nejvíc přátel diky moc

apak
Reklama
Reklama
Nejnovější články