Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST PROJEKT “THE CHANCE”

Ostatní - NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST PROJEKT “THE CHANCE”

NIKE PŘINÁŠÍ MLADÝM HRÁČŮM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST   PROJEKT “THE CHANCE” © nikefootball.cz - Trenér Arsenalu

2

Líbilo se

11.06. -

Ve čtvrtek 10. června představila Nike spolu s trenérem anglického Arsenalu Arsenem Wengerem projekt “The Chance”, jehož cílem je nalézt talentované, dosud neobjevené, fotbalisty, kterým ve spolupráci s Premier League poskytne elitní tréninkový program v anglické Nike akademii.

Tato akademie je pro mladé hráče, kteří nemají podepsanou smlouvu s žádným klubem, šancí vstoupit do světa profesionálního fotbalu. Vybraní účastníci absolvují trénink vedený světovou špičkou a odehrají zápasy proti dalším elitním akademiím a proti týmům špičkových profesionálních klubů. Od založení akademie v roce 2009 získalo ve Velké Británii osm hráčů profesionální smlouvu.

Tento projekt je další fází kampaně Nike „Zapiš se do dějin“. Nejlepší světoví hráči jakým je C. Ronaldo, Didier Drogba nebo Wayne Rooney vystupují v krátkém filmu
o rozhodujících momentech zápasu, kdy jediná přihrávka či jediná střela mohou jedné zemi přinést obrovské oslavy a druhou připravit o všechny naděje.

Díky projektu “The Chance” bude mít každý hráč příležitost “zapsat se do dějin”. Sto nejlepších hráčů ze 40 zemí bude pozváno na testy do Anglie, kde se budou ucházet
o jedno z osmi míst v mezinárodní akademii Nike, kam pak od července 2011 nastoupí.

„Je to výborná příležitost pro všechny mladé hráče po celém světě. Budou moci absolvovat elitní trénink v nejmodernějším zázemí a to jim umožní dosáhnout maximálního potenciálu,“ řekl Arsene Wenger, trenér Arsenalu, při uvedení projektu „The Chance“
v nově otevřeném tréninkovém centru v Sowetu, které místní komunitě poskytuje špičkové tréninkové zázemí a zároveň pomáha řešit problematiku HIV/AIDS. „Je pro mě velkou ctí, že se mohu osobně zúčastnit tohoto hledání talentů v rámci projektu „The Chance“.

Vybraní hráči z celého světa se v plném rozsahu zúčastní programu tréninkového centra v Anglii a budou mít přístup ke špičkovým trenérům, odborníkům na výživu, psychologům, kondičním trenérům.

„Projekt “The Chance” je jedinečnou příležitostí pro hráče uplatnit se na světové scéně
a pokusit se získat profesionální smlouvu,“ řekl Trevor Edwards, viceprezident Global Brand & Category Management.

“Akademie Nike vytváří ideální sportovní zázemí, které už celé řadě hráčů úspěšně dopomohlo vstoupit do profesionálního fotbalu,” řek Ged Roddy, ředitel dorostenecké organizace při Premier League. “The Chance je skvělá příležitost objevit talentované hráče.”

Kompletní pravidla a podmínky soutěže „The Chance“ naleznete od 21. června na www.nikefootball.cz.

/ nikefootball.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
warel - 15.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

warel
Tomik - 16.06. Odpovědět

Smajlík 2

Tomik

Parada hrajem prvu slovensku ligu za MFK Kosice a ešte mám len 12 rokov. Stáť sa može všetko keď máš talent alle za dobrú prácu stojí nie dobrá ale prjadna porjadna drina!

Ronaldo_9
Tomik - 16.06. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Tomik
Hug!T - 11.06. Odpovědět

Paráda, AW knows!

Hug!T
Sendi - 11.06. Odpovědět

škoda, že nejsem mladší, to za mě nebylo:))

Sendi

fabregas lama Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

chelsea-mistr
Reklama
Reklama
Nejnovější články