Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » NIKE SE PŘIPOJILA K PROJEKTU (RED) ABY TAK MOHLA VYUŽÍT SÍLU SPORTU V BOJI PROTI AIDS NA AFRICKÉM KONTINENTU

Ostatní - NIKE SE PŘIPOJILA K PROJEKTU (RED) ABY TAK MOHLA VYUŽÍT SÍLU SPORTU V BOJI PROTI AIDS NA AFRICKÉM KONTINENTU

NIKE SE PŘIPOJILA K PROJEKTU (RED) ABY TAK MOHLA VYUŽÍT SÍLU SPORTU V BOJI PROTI AIDS NA AFRICKÉM KONTINENTU © -

10

Líbilo se

01.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Hvězdy světového fotbalu spojily své síly a představily partnerství jehož mottem je: “Lace Up. Save Lives” - “Zavaž se, zachraň je”. +FOTOGALERIE

Didier Drogba (Chelsea), Joe Cole (Chelsea), Andrei Arshavin (Arsenal), Marco Materazzi (Inter Milan), Denilson (Arsenal), Lucas Neill (Everton), Clint Dempsey (Fulham) a Seol Ki-Hyeon (Fulham). Všichni tito hráči dorazili dnes 30. listopadu do Londýna, aby v den před Světovým dnem proti AIDS oznámili partnerství NIKE a projektu RED, jehož spoluzakladatelem je zpěvák skupiny U2 Bono Vox.


Toto jedinečné partnerství přináší dva způsoby boje proti AIDS v Africe. Prostřednictvím speciálních programů poskytuje lidem v této oblasti nejen léky, ale také vzdělání. Zároveň využívá síly sportu k popularizaci projektu RED a upozorňuje na světový boj proti AIDS v Africe.Při oznámení tohoto partnerství byl na místě také Mark Parker, prezident a generální ředitel Nike Inc., Susan Smith Ellis, generální ředitelka projektu (RED) a profesor Michel D. Kazatchkine výkonný ředitel Světového fondu boje proti AIDS, tuberkolóze a malárii.
Spolu se zpěvákem a zakladatelem kapely U2 Bonem upozornili na potřebu globální pomoci Africe v boji proti AIDS."Boj proti Aids v Africe potřebuje velké značky, které nám pomohou na tento problém upozornit,” řekla Susan Smith Ellis, generální ředitelka projektu (RED). “Velmi si vážím partnerství s Nike. Jako sportovní značka nám pomůže spojit vzdělávání se sportem a podpořit společenské změny, které povedou k pochopení problému týkající se AIDS a k prevenci." 


“Nike již v minulosti prokázala svou schopnost upozornit na globální problémy a zvýšit informovanost a zájem lidí o tyto problémy. Jako globální značka a kreativní společnost může Nike významně pomoci ke zviditelnění a řešení tohoto problému,“ řekl Mark Parker, prezident a generální ředitel NIKE, Inc. „Pomocí fotbalu chceme podpořit a zviditelnit toto hnutí a zapojit všechny do boje proti HIV/AIDS v Africe.“

Koncept Nike a (RED) je jednoduchý. Vyzývá lidi ke koupi červených tkaniček, aby tak pomohli tak zachránit lidské životy.
Nike z prodeje každého páru tkaniček (RED) věnuje celých 100% zisku stejným dílem Globálnímu fondu boje proti Aids, tuberkolóze a malárii, který poskytuje léky lidem nakaženým HIV/AIDS, a komunitním iniciativám spojeným s fotbalem, které zajišťují vzdělávání v rámci prevence HIV/AIDS. Toto jedinečné partnerství podporuje programy, které jednak zajisťují léky pro nemocné, ale také se postarají se o vzdělávání a prevenci.Přestože byl učiněn značný pokrok ve snaze snížit počet lidí nakažených HIV/AIDS v Africe a ve čtrnácti zemích došlo k poklesu výskytu této choroby, HIV/AIDS nadále patří mezi největší výzvy, kterým současný svět čelí. Přibližně 3 800 mužů, žen a dětí zemře každý den v subsaharské Africe, a dalších 6 000 mužů a žen ve věku 15-24 se každý den nakazí.

“Červené tkaničky pomohou spojit sportovce na celém světě s lidmi, kteří potřebují péči,“ řekl profesor Michel D. Kazatchkine, výkonný ředitel Globálního fondu. „Tím, že budou lidé nosit tyto červené tkaničky, vyjádří svou podporu a to nám pomůže zajistit prevenci a péči miliónům lidí, kteří denně riskují nákazu virem HIV nebo už s ním bojují.“„Projekt RED představuje systematický přístup zajišťování finančních prostředků do fondů, které pomáhají v boji proti AIDS v Africe. Toto partnerství nezajišťuje pouze finanční prostředky na nákup léků pro nakažené, ale zároveň nám pomáhá upozornit veřejnost na tento problém“, řekl doktor Tedros Adhanom Ghebreyesus, ministr zdravotnictví Etiopie a zároveň předseda správní rady Globálního fondu. „Partnerství Nike a RED ještě zesílí tento vliv a pomůže tuto zprávu rozšířit mezi milióny dalších lidí - mezi fotbalové fanoušky z celého světa.“


Tkaničky (Nike)RED budou v prodeji od 1. prosince 2009 v obchodech Nike a u významných maloobchodníků po celém světě. Navíc bude možné tkaničky Nike(RED) zakoupit také na nike.com.V nadcházejících měsících budou představeny další produkty (NIKE) RED.

/ Nikefooball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Voky - 02.12. Odpovědět

tkanicky

Voky
Voky - 02.12. Odpovědět

Pekny kanicky Smajlík 5

Voky

Bono Vox. Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17 Nejlepší zpěvák :))))

Brain3223

******************************

WWW.TIPMATCHTIP.BLOG.CZ Smajlík 18

každý den tip s vyšším kursem!

určený k sólo sázce

přidej i ty svůj tip! Smajlík 7

******************************

tipmatchtip
makeq - 02.12. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://stape.blog.cz/

makeq
no.10 - 01.12. Odpovědět

bono je frajer, je tváří hodně podobných akcí...thumbs up

no.10
Recoba - 01.12. Odpovědět

Matrix Smajlík 18 Smajlík 17 Smajlík 1

Recoba
Recoba - 01.12. Odpovědět

Bono Smajlík 18 Drogba Smajlík 18

Recoba
s7RanG - 01.12. Odpovědět

Super gesto, super Drogba Smajlík 17

s7RanG

Ta Red bunda či mikina je parádní. Akorát mi k Didierovi krapet nepasuje. Jináč šlechetná propaganda Smajlík 4

Glory.Man.United
Venca - 01.12. Odpovědět

Dokážeš si ho líp předtsavit v obleku ? Já určitě, vypadá v něm jako ten strašně vážnej a inteligentní borec z filmů :D

Venca

Ty tkaničky bych bral, kdybych je kajsyk viděl.

Baniček
Kapi24 - 01.12. Odpovědět

Super, bral bych tkaničky :)

Kapi24

Tak, pokud budou k dostani nekde ve zline tak nevaham, zrovna mam nove totalky Smajlík 1

GajdaAFC
Venca - 01.12. Odpovědět

Tak to Dorgbič neměl kvůli soupeři ale kvůli tomuhle, pěkný gesto Smajlík 1

Venca

i Traore

GajdaAFC
Venca - 01.12. Odpovědět

btw. viděl si jak do něj Traore naletěl na vapně, hodil salto a Drogba jenom zakulhal ? pořádná hora :)

Venca

asi jsem to videl, ale nevzpomenu si a vzpominat ani nechci . )

GajdaAFC
Venca - 01.12. Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=sHt53Yi8N60 není problém Smajlík 1

Venca

uz jsem psal, ze vzpominat ani nechci : )

GajdaAFC
Venca - 01.12. Odpovědět

Se nedivím Smajlík 2

Venca
Mu.Fc.. - 01.12. Odpovědět

moc pěkný..to chcu takyyy

Mu.Fc..

bony je má už taky boreček Smajlík 18

Ericsson

tak proto měl didi ty červený tkaničky Smajlík 3 Smajlík 18 Smajlík 18

KarlosPD
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články