Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Adam Jánoš pro NIKE FOOTBALL

Ostatní - Adam Jánoš pro NIKE FOOTBALL

Adam Jánoš pro NIKE FOOTBALL © nikefootball.com - Adam Jánoš

11

Líbilo se

05.10. - +VIDEO a FOTO "Od dětství hraju fotbal. Mám ho rád a baví mě. Mým snem vždycky bylo to ve fotbale někam dotáhnout. Být jako Baroš nebo Rooney, žít pro hru a být na hřišti vidět," říká aktér reklamy NIKE Most Wanted.

Jak viděl celý kolotoč kolem Nike Most Wanted Campu Adam Jánoš?

"Při jednom tréninku na Strahově za mnou přišla parta lidí, kteří připravovali televizní spot pro Nike Most Wanted Camp 09 a ptali se, jestli bych měl chuť si v tom spotu zahrát. Nedovedl jsme si představit, jak takové natáčení vypadá a jestli to zvládnu, protože nejsem žádný herec, ale zvědavost zvítězila a souhlasil jsem."

"Natáčeli jsme jeden den, jeden pořádně dlouhý den. Ráno mě řidič vyzvedával už v půl páté a musím říct, že to vstávání bych si klidně odpustil, ale bylo potřeba natáčet už za svítání, tak jsem neměl na výběr. Bylo tam celkem hodně lidí ze štábu. Někteří nosili a nastavovali světla, jiní stavěli kameru na vozík a vozík na koleje jako pro vlak a další připravovali vysoké stojany, ze kterých pak pršel umělý déšť."

"Den na natáčení byl rozhodně prima zkušenost, ale nebyla to žádná ulejvárna. Kromě pauzy na oběd jsem si vůbec neměl čas odpočinout. Buď jsme něco zkoušeli na kameru a musel jsem běhat ze strany na stranu, nebo jsem stál a kluci si na mě svítili. Běhání a postávání nebylo tak těžký, ale když jsem na konci dne měl několikrát za sebou trefit míč na stejné místo do vinglu, tak jsem se fakt zapotil."


/ nikefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Henry7 - 16.10. Odpovědět

Ste dementi!

Henry7
tominho - 07.10. Odpovědět

Smajlík 2 podprůměrný :-) tak to doufejme že takových "podprůměrnych" bude vic

tominho
Rozum - 05.10. Odpovědět

Co to je ? Reklama na průměrnou značku, nebo na podprůměrnýho fotbalistu ?

Rozum

Na fotbalistu kvalit Baroše a Rooneyho...

Waldemard
Rozum - 06.10. Odpovědět

Vzdyt to rikam... podprumerni fotbaliste... :)

Rozum
Reklama
Reklama
Nejnovější články