Zpět na » Ostatní » Zápisníček Radka Dosoudila, 4.díl

Ostatní - Zápisníček Radka Dosoudila, 4.díl

0

28.08. - Český obránce Artmedie Bratislava Radek Dosoudil se svým týmem prohrál v Nitře 1:0. "Musím uznat, že v utkání vyhráli naprosto zaslouženě," tvrdí v Zápisníčku.

V sedmém kole Corgoň ligy jsme s Artmedií zajížděli na hřiště lídra z Nitry. Utkání bylo dlouho dopředu vyprodáno. Jednalo se o souboj prvního týmu s druhým. V prvním poločase se hrálo výhradně po šestnáctky obou týmů. Domácí se dostali ke střelám z větší vzdálenosti, my jsme se pokoušeli hrozit z rychlých brejků. Ani jeden z týmů si však nedokázal vytvořit gólovou šanci a proto se šlo do kabin za stavu 0.0.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Domácí ovládli hřiště. Nám druhý poločas naprosto nevyšel. Přestali jsme běhat, hrát agresivně a domácí to vycítili. Prakticky celý druhý poločas nás dostali pod tlak, kterému jsme dokázali vzdorovat do 85. minuty. Hosté zahrávali standartní situaci, ze které se prosadil nikým nehlídaný Janíček. Na stadioně propukla obrovská euforie, domácí si vedení pohlídali a musím uznat, že v utkání vyhráli naprosto zaslouženě.

Stále lepší hru a hlavně výsledky předvádějí Košice, které si na svém hřišti poradily se Slovanem Bratislava a pomalu stoupají tabulkou vzhůru. Výsledky Slovanu jsou asi největším zklamáním dosavadního průběhu ligy. Ambiciozní tým získal v sedmi kolech pouhých šest bodů!

Zabrala také mistrovská Žilina, která bez problémů , která bez problémů zvítězila v Banské Bystrici 3:1, dvěma brankami se blýskl útočník Lietava.

Trošku mě zklamala Trnava, která dokázala na svém hřišti pouze remizovat s Dubnicí 1:1, i když domácí zahodili několik jasných gólovek. Měnilo se také pořadí na opačném pólu tabulky. Senec dokázal remizovat na svém hřišti se Zlatými Moravci a o skóre se tak dostal před Trenčín, který utrpěl debakl v Ružomberoku v poměru 4:1.

V dalším kole přivítáme na svém hřišti Banskou Bystricu a velice zajímavým duelem bude utkání mezi Slovanem a Nitrou. Domácí už nesmějí ztratit, naopak hosté hrají v pozici překvapivého lídra.