Zpět na » Ostatní » Zápisníček Romana Hubníka

Ostatní - Zápisníček Romana Hubníka

0

27.09. - V dalším kole ruské ligy čekal třetí FK Moskva souboj se čtvrtým Dynamem. "Opět těžký zápas nás čekal na domácím hřišti, kdy k nám přijelo Dynamo Moskva. Před zápasem na nás ztrácelo tři body," řekl o zápase v úvodu Zápisníčku český legionár Roman Hubník, jehož krajan Tomáš Čížek vstřelil jednu ze čtyř branek domácího týmu.

Začátek utkání jsme začli dobře a měli jsme herně navrch. Ale až ve 21. minutě jsme se ujali vedení, když si míč vyměnili Barientos s Adamovem a právě Adamov krásnou střelou k tyči vstřelil úvodní branku. Ale už za deset minut bylo vyrovnáno. Po našem postupném útoku jsme ztratili míč a Dynamo z rychlého brejku nás potrestalo - 1:1.

Pak jsme přestali hrát a soupeř byl lepší, ale vyšel nám závěr poločasu. Adamov táhl míč přes půl hřiště, ale před šestnáctkou si ho ukopl. Ze druhé vlny nabíhal Tomáš Čížek, dostal se před obránce a špičkou kopačky překopl novy vybíhajícího brankáře a uzavřel poločasový výsledek na 2:1.

Ve druhém poločase jsme se trošku zatáhli a soupeř měl hodně standartních situací, ale žádnou z nich nevyužil. My jsme se snažili hrát na brejky a jede z nich jsme využili osm minut před koncem zápasu. Stojka zatáhl míč po levé straně a nahrál ho Bystrovovi a ten z úhlu vystřelil na gólmana. Všichni jsme čekali, že takovou střelu v pohodě chytne, ale ta mu prolétla pod rukou. - 3:1.

O minutu později nám vyšel další brejk. Tentokrát po pravé straně zatáhl míč Krunič a krásným centrem našel Ivanova. Ten napálil míč od tyče do brankáře a do branky - 4:1.

Ĺ est kol do konce sezony tak pořád bojujeme o nejvyšší příčky. Na první místo ztrácíme čtyři body, na druhé místo bod. V příštím zápase nás čeká Saturn.