Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Aragones oficiálně novým trenérem Fenerbahce

Ostatní - Aragones oficiálně novým trenérem Fenerbahce

Aragones oficiálně novým trenérem Fenerbahce © marca.com - Luis Aragonés

0

Líbilo se

05.07. - Po dlouhým spekulacích o dalším působišti kouče Luise Aragonese je již jasno. Bývalý kouč Španělska, který reprezentaci dovedl na letošním EURO 2008 k zisku titulu Mistrů Evropy bude v příští sezóně trénovat turecký velkoklub Fenerbahce Istanbul.

Šéf „Sarancoglu“ dlouho očekával, zda-li slavný kouč kývne na jeho nabídku a po delších rozhovorech se nakonec domluvili. Luis Aragones na pozici trenéra istanbulského celku střídá Brazilce Zica a v sobotu byl představen na oficiální tiskové konferenci.

Aragonesovi bude tento měsíc už 70 let a trenérské práci se věnuji už třicátým čtvrtým rokem. Zajímavostí je, že nikdy nekoučoval v zahraničí. Prošel kluby jako Barcelona, Valencia, Sevilla a Athletico Madrid a dlouho trénoval také La Selección. Angažmá v Turecku je pro něj novou výzvou.

Kouč na sebe kromě úspěchu na EURO 2008 v poslední době také upozornil kritikou na adresu Thierry Henryho. Po dlouhých vyjednáváních se s Fenerbahce dohodnul na dvouletém kontraktu.

Vím, že přicházím k velmi silnému týmu. Můžu Vám říct, že jsem velmi šťastný, že tu jsem. Stadión je nádherný a jsem si jistý, že atmosféra při zápase před domácími fanoušky bude fantastická. I přesto zůstávám klidný, hlavním cílem bude získat domácí titul.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

všetko robia tie zkurvene peniaze. zadarmo by tam nešiel však dedku

 reading

no tak tam dostane leda infarkt děda Smajlík 11

West Dave 8.1

hmmmm to se ale vyznamenal

lordseader18
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články