Zpět na » Skotsko: Premiership » Gól měsíce ve skotské fotbalové lize dal jedenáctiletý chlapec

Skotsko: Premiership - Gól měsíce ve skotské fotbalové lize dal jedenáctiletý chlapec

Gól měsíce ve skotské fotbalové lize dal jedenáctiletý chlapec © dailymail.co.uk - Jay Beatty na tréninku Celticu

0

Líbilo se

20.02. - VIDEO Netradičního vítěze měla anketa gól měsíce ve skotské fotbalové lize. Zcela suverénně ji vyhrál teprve jedenáctiletý fanoušek Celticu Jay Beatty. Chlapec trpící Downovým syndromem získal 97 procent hlasů, především za svou nefalšovanou radost z branky, které dosáhl během poločasové přestávky. Hlasování se zúčastnilo několik tisíc fanoušků.

"Málokdo z nás si může prožít svůj sen, ale Jayovi se to povedlo. Děkuji všem, kteří tohle zařídili. Jsme opravdu vděční a pyšní," řekl chlapcův otec Martin Beatty.

Malý Jay už loni slavil s hráči Celticu skotský titul. V lednovém utkání v Hamiltonu pak byl pozván do šatny a následně si mohl o poločase zkusit pokutový kop. Svůj gól si užíval za ovací zaplněného New Douglas Parku. Srdce fanoušků si získal právě svou oslavou gólu.

Největším oblíbencem Jaye je bývalý hráč Celticu Georgios Samaras, který momentálně hraje v Saúdské Arábii. A právě on prostřednictvím videa oznámil vítěze ankety. "Jayi, můj kamaráde, teď dáváme góly oba. Mám velkou radost, že mohu oznámit, že jsi vyhrál anketu gól měsíce. Chybíš mi chlape," prohlásil Samaras.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 22.02. Odpovědět

Nechytatelná pumelice

Srnek
Reklama
Reklama
Nejnovější články